Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az éves bevételemet lehetne...

Az éves bevételemet lehetne banknál törlesztetni?

Figyelt kérdés
Pl az összes éves bevételemet odaadom az OTP-nek és az havonta törleszti nekem!És olyan lenne mint egy havi fizetés!Lehet ilyet? Csoportos megbízásnak nevezik?
2023. máj. 24. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mit akarsz.

Annyi pénzt teszel be a bankba, amennyit nem szégyellsz, és annyit veszel ki belőle, amennyit akarsz.

2023. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl kapok 1 év alatt 15 millió forintot!És év végén odaadás a banknak hogy törlessze mint havi fizetés 1.250.000 forint ×12!Így értettem! :)
2023. máj. 24. 20:17
 3/10 A kérdező kommentje:
*odaadom
2023. máj. 24. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Csinálsz két számlát. Az egyikre ráteszed a pénzt, a másikra meg átutalsz havonta annyit amennyit akarsz. Ezt az átutalást előre be tudod állítani hogy mikor mennyit. Ha akarod, akkor hetente is utalhatsz magadnak.
2023. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

De mire fel kapsz 15 millát? És miért nem egyből a bankszámládra kéred? És ha már ott van, akkor hova szeretnéd hogy utalja a bank, a kis kezedbe? Vagy egy másik bankszámlára? Akkor miért nem eleve oda kéred?

Lehet, hogy én vagyok a nemnormális, de nem értem a kérdést.

2023. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem értem mit akar. Egy összegben megkapja a 15 milliót, azt betenné a bankba és hogy ne verjen a seggére azt szeretné ha a bank azt havonta fizetné ki neki mint egyfajta járadékot.

Ilyen nincs egyébként.

2023. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
debil vagy?
2023. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval egy olyan lekötött betét, ami havonta törleszti a tőke 1/12-ét és nem fizet kamatot.


Ha tudná az OTP hogy ezt mennyi agyhalott venné igénybe, akkor piacra dobna egy ilyen terméket, persze lenne egy egyszeri belépési díj vagy kezelési költség is, és másfélszerezné az éves nyereségét 🤣

2023. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyertél a tipszmikszen, öcsém? 😂
2023. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utald át nekem, majd havonta részletekben visszautalom. 😂
2023. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!