Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak számlát?

Melyik banknál nyissak számlát?

Figyelt kérdés

Eddig külföldön éltem, nincs magyar számlám, most viszont szeretnék nyitni egyet.

Ami fontos lenne: a párommal mindketten hozzáférjünk a másik beleegyezése, jelenléte nélkül is a pénzhez, az alapköltség alacsony legyen, és ne legyenek váratlan egyéb költségek.

Azt szeretném tudni, melyik bank a legjobb ilyen igények mellett - természetesen tudom, hogy az adott számlacsomagtól függ a végén, de mindenhol nem nyithatok számlát csak azért, hogy össze tudjam hasonlítani öket.

Akinek van összehasonlítási alapja vagy egyéb infója, kérem, segítsen. Elöre is köszönöm.



2023. máj. 19. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Mindegyik banknak nyilvánosan elérhető és összehasonlítható az összes létező számlacsomagjukat tartalmazó kondíciós lista.
2023. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom, Magyarországon MILYEN bankok vannak egyáltalán! Ezért érdekelne személyes tapasztalat.
2023. máj. 19. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha a koltsegek erdekelnek akkor a bankmonitor.hu-n talalsz osszehasonlitot.


Ha csak annyi a cel, hogy olcso es atlathato legyen a dijszabas akkorven a Granit bankot ajanlom, mert egy faek egyszerusegevel er fel a hirdetmenyuk es nem is dragak. Viszont nekik nincs orszagos fiok halozatuk, online kell intezni mindent, es a bankszamlavezetesen kivul mas szolgaltatast nem igazan nyujtanak.

2023. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
CIB ECO amit javasolni tudok.
2023. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!