Msebi06 kérdése:

Megéri most eurot venni?

Figyelt kérdés
Van egymillió forintom, amire a közeljövőben nem igen lesz szükségem. Van egy euros deviza számlám, érdemes lehet most oda betenni? Vagy rosszul járhatok vele?

2023. máj. 15. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Talán igen, talán nem.


Ha bárki biztosra tudná, multimilliárdos lenne deviza kereskedelemből.


Neked kell eldönteni a rendelkezésre álló információk alapján. Más is így tesz. Aztán majd alakul így, vagy úgy.

2023. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
szerintem most igen
2023. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindig megeri, hosszu tavon folyamatosan romlik a forint az eurohoz kepest.
2023. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az EMÁP 3% kamatot ad, a PMÁP 15%-ot. Ha 1 év múlva 415 felett lesz az euró árfolyam, akkor éri meg eurót és EMÁP-ot venni. Ha ez alatt lesz, akkor jobban jársz ha PMÁP-ot veszel a forintból.


De az átváltási költségre is figyelj, ha nem Revoluton váltod, nagyon drága is lehet.

2023. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Most inkább PMÁP
2023. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Most is egész jó, de 364-5-nél még jobb lesz, ha eléri (elég valószínű), 361-2-nél pedig még jobb (ha eléri), annál lejjebb úgysem fog menni az euró.
2023. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

A jövő szombaton kihúzandó nyertes lottó számokra nem vagy kíváncsi?


Pontosan ugyanannyi eséllyel azokat is ki lehet találni.

2023. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, tudom, azért pontoztatok le, mert mertem konkrét számokat mondani :) Nem tudom észrevehető volt-e, hogy nem szentírás, viszont az tény, hogy ezek a valószínűségek - mást ilyen esetekben nem is lehet mondani.
2023. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gyűjtök még infót, meg utánajárok a leírtaknak.

2023. máj. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!