Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit értelme megtakarítani...

Mit értelme megtakarítani hogyha elinflálódik ?

Figyelt kérdés
Mondják hogy rakjam állampapírba, de ott 16%-okat kamatozik csak. Közben az infláció pedig 25% jelenleg, de én minimum 80%-nak érzem.
2023. máj. 9. 08:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
75%

Továbbra is semmi…

Ki is rabolja a saját idejét mellébeszéléssel?

2023. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
51%

Itt?


TE.

2023. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
75%
Újabb semmi
2023. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
51%

Látom, unatkozol. De tudod mit? Van egy baromi korrekt ajánlatom.


Nyiss egy kereskedési számlát egy olyan brókernél, amelyik szerinted ad neked hitelt. Fizess be a számládra egy jelképes összeget, mondjuk 1 millió Ft-ot. Miután ez megvan várd meg, amíg a bróker hozzáadja a hitelt, és küldj a hitellel megnövelt egyenlegedről egy képernyő fotót!


Amint ez megvan én azonnal meg duplázom az 1 milliódat és utalok neked 2 milliót pluszba…


Szerintem baromi korrekt ajánlat.

2023. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
51%
“megduplázom” Természetesen egy szó, csak a lüke telefon a diktálás során két szóba írta.
2023. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
75%

Azt hittem lesz végre valami…

De.. Továbbra is semmi.


[link]


Nem kell amúgy az álmaidban létező pénzed, csak a szerzőt, címet oldalszámot írnád már meg, amit gondolom fejből tudsz, de erre is alkalmatlan vagy.

2023. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig itt a 16% per két hét mókamester? Ember, ha 6 éve 1 millióval kezdted volna a 16 százalékozást, akkor most ötször gazdagabb lennél, mint Elon Musk, ha 10 éve, akkor pedig az emberiség teljes vagyonával rendelkeznél, próbáljunk már gondolkodni.
2023. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!