Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot érdemes választa...

Melyik bankot érdemes választani, ahol minimális összegből kilehet hozni a bankolást, ha ősztől a tervek szerint visszatérek az egyetemre?

Figyelt kérdés

Három lehetőséget néztem ki leginkább.


Raiffeisen díjnyertes számla: ez alapvetően jónak tűnik. Ugyan most utalás nem érkezne és lehet az ösztöndíj/diákmunkát sem fogadnák el viszont a havi 20 utalást tudnám teljesíteni és a havi 1 online utalást is. Ami nekem problémás, hogy a 2. évtől eléggé fizetősnek tűnik ez a számla a leírás alapján.


Magnetbank. Kicsit fapadosnak tűnik nekem, de ez nem tűnik rossz választásnak.

A Gránit banknál is látni jó ajánlatokat, de ott meg Tiborc miatt ódzkodok.


Ki mit javasolna? Nyilván otp, k&h és a drágább bankok nem jöhetnek szóba, ha olcsóbban kilehet hozni.


2023. máj. 3. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor majd csak ősszel lesz aktuális, addig még 26-szor fogják módosítani a díjaikat, s 29 új jogszabály fog addig kijönni, amelyek majd mind befolyásolják a bankolást.
2023. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak valamit jó lenne addig is mert hosszú távon az alternatív megoldások sem működnek azért.
2023. máj. 3. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Revolut
2023. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Legtöbb banknál van diákszámla/juniorszámla, legalábbis régen volt.

A Tiborczostól sem kell jobban felni, mint bármelyiktől.

2023. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak az a gond már 25 felett vagyok, de van annyi tartalékom, hogy ez a pár hónap ne legyen gond utána pedig vannak lehetőségek. Szóval akár az is opció lehet, ha a saját utalást elfogadják, ha az a feltétel.

Ameddig nem töltöttem most be az otp-vel sem volt gond csak azután jöttek elő a költségek.


Mondjuk, ha azt nézzük az otp meg Csányi mégse dőlt még össze a világ.

2023. máj. 3. 17:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk most nézem a díjnyertesnél 5200 az éves díj és 2900 a kártyakibocsátás. Szóval ezeknél lehet kedvezőbb a másik két bank.
2023. máj. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!