Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a providentnél van egy...

Ha a providentnél van egy személyikölcsönöm amivel el maradtam és át adták a providenten belül végrehajtásra akkor én Bár listás vagyok ?! Havonta rendszeresen fizetem a törlesztő részletet egyenlőre még nincsen behajtó cégnél a tartozás.

Figyelt kérdés

Sajnos a gond az, hogy a saját bankomnál folyton le ráznak és nem néznek KHR-Rendszert nekem meg. Mert mindig azzal indokolják, hogy sokáig kéne várni mire le jönnek az adatok. Mondjuk én papírt még nem kaptam arról, hogy negatív bár listás vagyok. Álítolag postai úton a bank ki küldi.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. máj. 2. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A KHR-t ellenőrizni kb. 2 perc a bankban. De te is ellenőrizheted: www.bisz.hu
2023. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy élő kölcsönszerződésed és csúsztál a fizetéssel.

"providenten belül végrehajtásra" ez értelmezhetetlen, végrehajtást csak végrehajtó foganatosíthat, ami nem azonos a kölcsönadó hitelintézet behajtó osztályával.

Felmondta a Provident a hiteledet vagy sem? Ez írásban kell megtennie, amíg ilyen dokumentum nem érkezik addig BÁR listás sem vagy.

2023. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!