Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Levették a pénzt a bankkártyám...

Levették a pénzt a bankkártyámról,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy youtubeos link segítségével eljutottam egy oldalra ahol jó szolgáltatást ajánlottak és pár ezer forintot kellett volna csak fizetnem... Kérte a kártya adataimat es utána nem kaptam semmiféle dolgot ami ott felmerült de mivel pár ezer forintrol volt szó nem foglalkoztam vele, 17 vagyok tanulok és kb 37-40 ezer forintot hagytam a számlámon az eset előtt, kíváncsiságból szoktam nézni a számlám és ma 3700 forint volt a 37bol rajta, és sajnos nem néztem félre 3700ft van rajta... A kérdés az lenne hogy mit lehet ez ügyben tenni? Ha a bankba megyek ott van egyáltalán esélyem visszatérítésre vagy nem?

2023. ápr. 25. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a bank foglalkozik az ilyenekkel, nem tudom a magyar nevét, disputed transaction. A bankkártyádat letiltják, kapsz majd újat.
2023. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha az "apróbetűs" részben benne volt, hogy ez egy előfizetés, akkor esélytelen a visszatérítés.
2023. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, sajna vannak ilyen oldalak, amire azt hiszed, egyszeri befizetés, de ott az apró betűsben, hogy amíg le nem mondod, addig automatikusan vonja folyamatosan az "előfizetést". Ge.ci dolog, de van ilyen.
2023. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Nekem előfizetést is visszatérített a bank. Véletlen feliratkoztam ilyen kamu előfizetésre.
2023. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!