Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Induláshoz honnan tudnék...

Induláshoz honnan tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, idén nyáron végzek az egyetemen. 1 nyírségi faluban lakok a szüleimmel. Egyetem után Pestre szeretnék költözni (mivel itt nálunk se munka, se pénz se semmi nincs) és munkám is lesz. (Annál a cégnél leszek akinél a szakmai gyaknál voltam) Viszont ahhoz,hogy felmenjek és elkezdjek "élni" olyan 800 ezer-1 millió forintra szükségem lenne. Van valami ötletetek, hogy honnan tudnék ennyi pénzt szerezni? Mivel nem dolgozom egyetem mellett (nincs munkaviszonyom) a bankok szóba se állnak velem :D . A szüleimnek nincs ennyi pénze, ismerőstől se tudnék kérni ennyit. Mivel 25 év alatti vagyok és jó fizut kapnék hamar vissza is tudnám fizetni de nyílván ígéretre senki nem fog pénzt adni. Úgyhogy minden ötletet szívesen fogadok :D

2023. ápr. 13. 16:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Diakhitel+sporolas ezerrel amig nem vegzel.
2023. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!