Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudom hozzáadni az...

Miért nem tudom hozzáadni az OTP junior mastercard kártyámat az Apple Wallethez?

Figyelt kérdés

Szeretném hozzáadni a bankkártyámat a telefonomhoz, hogy azon keresztül tudjak fizetni, de sajnos a következő hibaüzenetet dobja ki:

“Nem sikerült hozzáadni a kártyát. Próbálja újra később, vagy további információért lépjen kapcsolatba a kártya kibocsátójával.”

Segítsetek kérlek, évek óta a telefonomat használom fizetéshez, ezzel eddig nem volt gondom soha. :/

Előre is köszönöm!



2023. ápr. 5. 05:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tanulok még, mellette dolgozom nyilván, de miért lenne baj, ha kihasználom a junior adta lehetőségeket? Csomó kedvezmény, 0 ft költség.
2023. ápr. 5. 11:42
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sikerült!:)
2023. ápr. 5. 15:03
 13/18 anonim ***** válasza:
#1 22 vagyok junior kártyával, és hozzá lehet adni.
2023. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hogyan sikerült?
2023. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Végig manuálisan próbáltam bevinni az adatokat, és végül beszkenneltem a kártyát, és úgy engedte.
2023. ápr. 5. 16:43
 16/18 anonim ***** válasza:

ide jár mindenki hazudni xd

elfogadja a junior kártyát xd

ugyanúgy otp juniuros mastercardom van

ez már a második kártyám és lássatok csodát müködik

nem a kártyáddal van baj hanem valami más miatt nem megy a beállítás

2023. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"elfogadja a junior kártyát xd"

xd Nem is a kártyával volt itt a baj. xd

Szerintem az életkora nincs jól beállítva a kérdezőnek. xd 16 év alatt nem lehet hasznáni az ApplePayt semmilyen kártyával. xd

2023. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Minden jól volt beállítva.🙃
2023. ápr. 8. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!