Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudom hozzáadni az...

Miért nem tudom hozzáadni az OTP junior mastercard kártyámat az Apple Wallethez?

Figyelt kérdés

Szeretném hozzáadni a bankkártyámat a telefonomhoz, hogy azon keresztül tudjak fizetni, de sajnos a következő hibaüzenetet dobja ki:

“Nem sikerült hozzáadni a kártyát. Próbálja újra később, vagy további információért lépjen kapcsolatba a kártya kibocsátójával.”

Segítsetek kérlek, évek óta a telefonomat használom fizetéshez, ezzel eddig nem volt gondom soha. :/

Előre is köszönöm!



2023. ápr. 5. 05:17
1 2
 1/18 Matematek válasza:
54%

Junior kártyákat nem lehet hozzá rendelni a telefonhoz sajna

Nekem is OTP juniorom van nekem se engedi és a barátaimnak se

2023. ápr. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Én az előző telefonomon lazán fizettem Simplepay-jel ugyanezzel a kártyával.
2023. ápr. 5. 06:08
 3/18 anonim válasza:
69%
SimplePay OTP által fejlesztett app, Google és Apple wallett külső 3. Fél által tervezett. Üdv a posztkommunista világban, az OTP -nél. Válts normális bankra
2023. ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ah, gondoltam kibírom még itt, amíg a junior korban vagyok, de ez így jó fos.

De akkor miért írja azt az OTP oldala, hogy támogatja az Apple Payt?:(

2023. ápr. 5. 07:15
 5/18 anonim ***** válasza:
41%

Mert támogatja, csak nem a Juniort.

Valahol jogos.

2023. ápr. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Én 4 évvel ezelőtt még sikeresen használtam Apple Pay-el a Junior kártyámat.
2023. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elmúltál 18?
2023. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hozz létre egy Simple kártyát a Simplepayben.Ha jól tudom azt a kártyát hozzá tudod adni az Apple Payhez.
2023. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7

Igen, 22 vagyok.

2023. ápr. 5. 10:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor passz. 18 év alatt nem műxik az ApplePay.

De ha 22 vagy, akkor csinálj már magadnak egy normális számlát.... felnőtt ember vagy... Nem kell itt szórakozni a juniorral. Az a tiniknek való az iskolatejet megvenni.

2023. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!