Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut számlanyitás segítség?

Revolut számlanyitás segítség?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Revolut-ot , beregisztráltam, megvan már a virtuális kártyám.


Mindössze csak egy személyi igazolványt kért ill. egy lakcímet, telefonszámot.


A fizikális kártya díja 2303 ft a standard.

Ezen kívűl, ha elkezdem használni a Revolutot kell e valamiért fizetni? Utalás , devizaváltás díjtalan, ha igaz, amit írnak.


VANNAK KÉTELYEIM azzal kapcsolatban, hogy ennyi lenne az egész?! Nem kellett szerződést aláírni, se semmit, ezek után merjek utalni a kártyára pénzt?



2023. márc. 26. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Saját magyar bankkártyáddal töltsd fel és máris látod, ahogy jóváíródik és használhatod. Jelképes összeggel is megteheted.
2023. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Persze hogy kell fizetni, semmi sincs ingyen. Devizaváltás például havi 350e forintig kedvezményes, utána 0,5% díja van. Tőzsdén való kereskedés szintén díjköteles.


Legutóbb mikor néztem Swift utalásbol csak havi 1-2 volt ingyenes.

2023. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!