Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy 18 éves fiúnak melyik...

Egy 18 éves fiúnak melyik bankot ajánlotok?

Figyelt kérdés
A CIBnél vagyok. Egy darab szar, a bankkártyámat 4000Ft-ért adnák oda mert nem rakják le a postán, anyámnak nem adják oda. Az app állandóan össze sz*rja magát ezért mindig be kell mennem a bankfiókba ahol olyan lassuak.

2023. márc. 23. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Én a kezdetektől OTP-s vagyok és megvagyok vele elégedve, az app szuper és eddig az ügyintézéssel sem volt gondom, emellett vannak különböző kedvezményes lehetőségek fiataloknak.
2023. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
OTP. Nincs számlavezetési díj. 15 évesen nyitottunk bankszámlát anyukámmal az OTP-nél. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Főleg a netbank tetszik. Egyszerű de nagyszerű
2023. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Te voltál az aki korábban is kérdezte, hogy a kártyához hogy lehet hozzájutni ha kollégiumban nem veszik át a leveled, a fiókban pedig nem tudod?


Még azóta sincs meg? De a kérdésből úgy tűnik, hogy már használod, vásárolsz vele.

2023. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
43%
OTP Junior. 25 éves korig nincs számlavezetési díj, nagyon jó a mobil appjuk, ami szintén ingyenes.
2023. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Az OTP régi webbankja jó, az új elég vacak. A mobilappból is az új sajons tetves lassú és nehézkes, bár az igaz, hogy jól néz ki, csak a design a funkciók rovására ment. Webbankból lehet használni a régit, mobilappból sajnos nem.
2023. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat. OTP-vel lehet steamen vásárolni?
2023. márc. 23. 16:39
 7/15 anonim ***** válasza:

4.nek :



OTP junior 24 éves korig szamlavezetési díj mentes. Régen 25 volt.

[link]



Unicredit bank ugyan ez 26 éves korig

[link]


Annyi, hogy unicredit ATM kevesebb van mint OTP, de ez nem biztos hogy túl nagy hátrány.



Ha szeretnél kiseeb összegeket levenni akkor Erste, mert az általuk üzelemtetett ATM-eken ki tudod választani milyen címletben kéred a kiadott készpénzt.



Minden Magyarországon működő bank kártyájával/számlájáról tudsz fizetni steamen és bárhol máshol is online.

2023. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Cib szamlam van 10 eve. A kartyat bedobjak a postaladaba, nem tertivevenyesen adjak fel. Az alkalmazasukat 7-8 eve hasznalom, talan egyszer fagyott le.

Minek mesz be egy fiokba ha lefagy a telefonod?

2023. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem lefagy hanem random kirak a netbank és be kell menni újraaktiválni. Nekem pedig aláírósan adják fel az ügyintéző mondta
2023. márc. 24. 07:16
 10/15 anonim ***** válasza:
És azt mondták, hogy ezért 4000 ft a bankkártya?
2023. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!