Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen vagy MagnetBank a...

Raiffeisen vagy MagnetBank a jobb egy 18 éves fiúnak, aki alkalmi diákmelót végez?

Figyelt kérdés

Igen,18 éves vagyok, néha végzek diákmunkát, ebből 40 ezer forint jön kb számlámra valamint szüleim is szoktak rá pénzt tenni. Kb 70-80 ezer forint jönne a számlámra, rengeteget vásárolnék kártyával nyilván pénzt is vennék le egyszer. Igen, és nem kell SMS meg ilyesmik, hanem netbank opció érdekel nekem.

Továbbtanulás előtt állok, jelenleg Székesfehérváron lakom, így itt van MagnetBank közelben, de Miskolcon folytatnám a tanulmányaimat, ott viszont nincs Magnetbank. Én biztonságosabbnak érzem azt, ha van a közelemben egy bankfiók ahol intézhetem az ügyeimet, de lehet ez már a mai világban felesleges. Pontos díjszabásokat nem tudom, de az nekem nagyon szimpatikus MagnetBanknál, hogy a kártyadíjat havonta vonják kis összegben, így nem egyszerre nagy összegben, Raiffeisennél pedig az, hogy első évben 26 év alattiaknak YELLO számlacsomagban 0 Ft, csak nem tudom melyik lenne jobb. Szüleim OTPsek, de sokat panaszkodnak miatta.

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 12. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Raiffeisen
Magnetbank
12 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:

Egy nagyon fontos kérdés! Nekem az jobb lenne ha bankfiókban vehessem át Székesfehérváron a kártyát. (Két hetente egyszer megyek haza, kollégista vagyok) Nekem jobb lenne, lehet ezt kérni valamelyiknél?

Szeretnék majd dolgozni is egyetem mellett, akkor nyilván 100 ezernél több pénz jön a számlámra, akkor nem tudom mennyire számít, hogy átlépi-e a jóváírások össze a 100ezret.

2023. febr. 12. 21:18
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom anyádéknak mi a gond az OTP-vel, én az vagyok, mert annak van a legtöbb fiókja, legtöbb gépe, és nekem jó az új appjuk is.
2023. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Otp egy fos, de a diákszámla jó áron van


Amúgy : BANKMONITOR

2023. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokba kerül a bankolás, pláne 70-80 000-hez arányítva nagyon sok, én ezt egy költséges úri huncutságnak tartom csak, nem bankolok.


Raiffeisen:

"Az akció 2023.06.30-ig érvényes, az első kibocsátási díjra és az első éves kártyadíjra vonatkozik, nem akciós kibocsátási díj 3.142 Ft , az éves díj 5.779 Ft."


Az első év a beetetés.

A kedvezményekkel megérHETi kizárólag az első év, ha pont ezeket a dolgokat amúgy is meg akartad venni teljes áron is (Sziget-jegy, stb.)


A teljes díjjegyzék viszont...

[link]

2023. febr. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

OTP nagyon drága, oda ne.


Bankmonitoron kalkulálj.

2023. febr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
OTP-nél sikeres emberek nem vezetnek számlát. OTP-be SOHA!!!
2023. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
6: Pontosan miért nem?
2023. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkább a CIB banknál ne...
2023. febr. 20. 11:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Bánom hogy nem Magnetbankos vagyok
2023. febr. 20. 11:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Gránit Digitális 26 éves korig teljesen ingyenes. Az átutalásoknak van díja de azt a párhat ha van is, kiválthatod online bankkártyás fizetéssel, ami ingyenes. Vagy revoluttal, ahonnan szintén ingyen utalhatsz. Ingyenes bankolás megoldva, nyilván ez akkor jó, ha nem igazán használsz készpénzt és nem érdekel hol van fiók, hol nem. Ha ezek számítanak, akkor csak olyan bankok és számlák vannak aminek fixen díjai vannak.
2023. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!