Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál éri meg a...

Melyik banknál éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Bankváltáson gondolkodom, de elég kezdő vagyok a témában. Csak egy kis segítség kellene mit érdemes nézni és hol lehet a bankokat összehasonlítani.

22 éves vagyok.



2023. márc. 17. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bankmonitor a jó baràtod
2023. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha nem bankszamla osszehasonlito oldalt szeretnel hasznalni (mint az emlitett bankmonitor), akkor bankok honlapjan a “hirdetmeny”eket erdemes megnezni, ott van felsorolva tetelesen az osszes koltseg.
2023. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazán jó ajánlat egyiknél sincs, én már végigjártam ezt a kört és túl vagyok egy bankváltáson is. Az alapszámlák mindenhol ugyanolyan drágák, a minimális különbségért nem éri meg váltani. Viszont ha van teljes munkaidős jövedelmed, akkor már lehet jelentős különbség. Minden bank máshol húzza meg a határt, például nekem az Ersténél 150.000 Ft, ami már a bérminimummal is megvan, igaz ez egy 10 éves számlacsomag ami már nem elérhető, de nem hiszem hogy sokkal rosszabb ajánlatok lennének jelenleg, ha régi megbecsült ügyfeleinek ezt biztosítja, az újaknak lehet még jobb ajánlata is van, hogy bevonzza őket.
2023. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen van ahol nincs szlavezetési díj-feltétel nélkül.
2023. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. márc. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!