Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet "letiltani" egy...

Hogyan lehet "letiltani" egy oldalt hogy ne vonjon le több pénzt a számlámról?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban észrevettem hogy van vmilyen játékbolt, ami havi egyszer-kétszer levon pár ezer forintot a számlámról. Ezelőtt soha nem hallottam erről az oldalról, nem vettem ott semmit, semmilyen banki adatomat nem adtam ott meg... Nem tudom honnan szerezték meg, vagy hogy mi ez pontosan, de mindig euróban vonnak le. Vki tud ezzel kapcsolatban segíteni? (OTP-s vagyok)

#Lopás?
2023. márc. 15. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is.: Olyan nincs,hogy 1 oldal csak úgy random leemel a számládról valamit. Hiszen honnan tudná a kártyád adatait? Gyereked nem csinálhatott valamit ott az oldalon? Amúgy ha bemész a bankba segítenek letiltani a címet.
2023. márc. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Letilttatod a bankkártyát, és csináltatsz egy újat, ami nyilván pénzbe kerül.


Hiába "tiltod le az oldalt", ha kiszivárogtak a bankkártya fizetési adataid, akkor 100 másik helyen fel fogják tudni még használni. Tiltasd le a kártyát, és csináltass újat minél előbb.

2023. márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy konkrét oldalt nem is lehet letiltani a bankban, csak magát a kártyát.
2023. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!