Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut számlára kérhetek...

Revolut számlára kérhetek fizetést?

Figyelt kérdés

Gondolkozok, hogy bankot váltok(Cib).

Revolutot néztem ki, mennyire megbízható ?

Ha jól olvastam nincs semmi féle kàrtyahasználati díj? Illetve euróban is tudom tartani a pénzem?

Levenni, hogy tudok róla ? Ugyanúgy bàrmelyik atmnél és ingyenes e ? Kapok ugyanúgy bankszámlaszámot , amire kérhetek fizut ?

Vagy csak mellékkártyaként érdemes használni magyar leányvállalatú főkártya mellett ?



2023. márc. 13. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem kerheted ra mert nem magyarorszagi bank. Ugy tudom alkalmazottkent csak magyarorszagi szamlara kerheted a penzed.
2023. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak mellékkártyaként.


Ha bármi bajod van velük, nincs semmi használható ügyfélszolgálat, max egy használhatatlan chatrobottal beszélgethetsz.

2023. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

1) kérheted külföldi számlára is, nem írja elő a törvény a magyar számlát

2) az ezzel kapcsolatos költségeket neked kell kifizetni (pont fordítva, mint a hazai számla esetében, ahol nem lehet a munkavállalóra hárítani a költségeket)


A törvények a fenti két dolgot mondják ki.


Az egy másik kérdés, hogy a cégnek nincs e valami belső szabálya, ami kizárja (pl Kollektív szerződésben szoktak ilyet rögzíteni), vagy éppen egyszerűen azt mondja a főnök, hogy nem és kész, te meg mehetsz panaszkodni mindenfelé.

2023. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Én simán revolutra kérek minden kifizetést. Sosem volt vele gond.

Az egyik cégem is 100%ban revoluton bankol.


#2

Az ügyfélszolgálat tökéletesen és gyorsan működik. 3-4 alkalommal kellett használnom (általában saját hibából, stb), és pillanatok alatt ügyfélszolgálatossal beszéltem, akik megoldották a dolgot, sőt volt hogy még bónuszt is kaptam (pl 1% cashback egy hónapra) csak úgy, mert you are awesome.

Szóval stop the FUD shit.

2023. márc. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meghívtam egy barátomat, aki minden feladatot teljesített hogy megkapja utána a pénzt. Bár nekem még sem utalták el. A Súgó szerint a meghívottamnak kell írnia a chatbotra, az meg tudja mondani hogy minden elvárást teljesített-e. A Chatbot szerint minden elvárást teljesített, hogy megkapja utána a meghívós pénzt, az én oldalam szerint nem. Ennyi, azóta sem kaptam pénzt érte.
2023. márc. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5


Elmondom ez velem hogy történt.


Egyik meghívásnál (anyukám éppenséggel) azt gondoltam minden teljesült és mégsem kaptam pénzt, korábban nem volt ezzel gond. Rájuk írtam. 1 perc alatt a chat agent (nem chatbot) azt mondta, hogy hát igen, kicsúszott a rendelkezésre álló hetekből, de a szándékot értékelve megadják a pénzt, és amiért ilyen lelkesen promóztam (ez volt a harmadikk meghivásom három év alatt) még kaptam 1% cashbacket egy hónapra, ami pont jókor jött, mert kábé két millát költöttem külföldi búvárexpedíció miatt a kártyáról. :D

2023. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"igen, kicsúszott a rendelkezésre álló hetekből"


Nálam kb ahogy megjelent egy nap után a meghívottjaim között, már azt mutatta instant, hogy nem teljesítette az elvárásokat. vicc.

2023. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, mert mit mutasson, miután meghivtad, azonnal azt hogy teljesítette? :D érted te mit irsz egyáltalán?


Van egy checklist amit végig kell pipálni. Az elején nincsenek kipipálva, aztán ahogy megrendeli a kártyát, fizet vele, stb, ki lesznek.


Megjegyzem az sem egy egészséges lelkivilágú ember aki egy referencia rendszer alapján ítél meg egy online bankot... :D

nekem csak az átváltással évi 1M körül spórolnak meg pénzt

2023. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!