Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP életszínvonal biztosítást...

OTP életszínvonal biztosítást hogy tudom visszamondani? nem tudom mit kell nekik küldeni...

Figyelt kérdés
Telefonon kötöttem, mert rábeszéltek, de nekem mégse kell, viszont amit kaptam papírok azok közt nincs semmilyen nyomtatvány amit vissza tudnék küldeni és nem tudom mit kell küldeni... vagy milyet

2023. márc. 5. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy postacím a papírok között. Írsz egy lemondó nyilatkozatot, amiben szerepelnek az adataid, a biztosítás adatai és a száma.
2023. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hogyan mondhatom fel a biztosításomat?

A biztosítást felmondhatja személyesen bármelyik bankfiókunkban vagy postai úton, ha elküld egy felmondó nyilatkozatot a következő címre:

OTP Bank Nyrt. Betétadminisztrációs és Hatósági Megkeresések Főosztály

8901 Zalaegerszeg, Pf. 1026.


A felmondási nyilatkoznak az alábbi adatokat mindenképp tartalmaznia szükséges:


a megszüntetendő biztosítás pontos megnevezése,

bankszámlaszám, amelyhez a biztosítás kapcsolódik (ennek hiányában: személyazonosító okmányában szereplő teljes név, születési idő, anyja neve)."

2023. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de hogy kell ilyen nyilatkozatot írni, milyen nyomtatványra? vagy sima fehér lapra elég?
2023. márc. 5. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem térnek ki arra, hogy nyomtatványra lenne szükség. Kézzel megírod és ennyi
2023. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a szerződést meg a papírt, amit kaptam a tájékoztatót, azokat is visszaküldjem nekik mellékelve?
2023. márc. 5. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Te olvasni nem tudsz vagy értelmezni?


Csak a nyilatkozatot kell elküldened.

2023. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!