Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Western union-nal bankszámlámr...

Western union-nal bankszámlámra utaltak külföldről. Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy ismerős küldte svájcból, aki egy régi frank papírpénzt vált be nekem. Küldte az utalasról a papírt amin rajta van hogy western union és bankszámlara utalta ott van rajta hogy a iban számlaszámon.

Azt mondja van ilyen de én erről még nem hallottam hogy western unionon keresztül a bankkártyámra utaltatja a pénzt.

Ha van ilyen gondolom holnap megkapom, siman utalat már nekem netbankon es az is másnap teljesült.

Hallott már valaki ilyenről? Otp-t hívtam ők nem tudják hallottal már róla, hívjam a western uniont. 1 számot találtam de az se már a westerné de az Úr aki felvettr kedves vokt es szerinte van ilyem hogy a bankszámlámra küldeti a WU-ban.


2023. febr. 6. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne lenne, mellesleg attól, hogy netbankon (Belföldi átutalással pontosabban) 1 nap volt az utalás, IBANnal nem feltétlen lesz annyi, mivel az nemzetkö átutalás.
2023. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

1 vagy 2 banki munkanap alatt varhato a penz megerkezese.

2023. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat, ma délelőtt meg is kaptam. Így már tudom hogy van ilyen is. Egyébként személyesen a westernbe fizette be csak bankszámlámra kérte, csak mert akit hívtam wu-t ő azt mondta akkor van ilyen szeeinte ha az illető neten, netbakon utal, de nem mert személyen fizette be 🤷‍♀️
2023. febr. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!