Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya részletfizetés?

Hitelkártya részletfizetés?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy hitelkeretem: 500.000 forint.

Én ebből egy váratlan kiadásra elköltök 250.000 forintot, és én ezt havi 25 ezresével tudom visszafizetni, a végén mennyi lenne az össz. visszafizetett összeg?

(K&H Bank)


2023. febr. 3. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Egy durva kalkulációt csináltam.


12 hónapig kell fizetned 25ezret.

A 13-ban még kb 9-et.


309ezer ilyen ütemben.


De ez csak egy durva kerekítés volt. Lehet, hogy csak 290ezer lesz, lehet, hogy 330, a pontos feltételektől függ. Nagyságrendileg 310 körül.

2023. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak simàn töltögeted vissza akkor több.. Àltalában lehet részletfizetési szolgáltatást igénybe venni ahol tudsz kalkulàlni és kedvezőbb a kamatozása
2023. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

#2 Mire gondolsz pontosan? Mikor kijön a kivonat az adott hónapban, ott van lehetőség arra, hogy beállítsak egy fix részletfizetést?

2023. febr. 3. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Erstés vagyok és ott igen van olyan h be lehet rá àllìtani költés utàn részletfizetést
2023. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!