Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP bankkártyával Magyarország...

OTP bankkártyával Magyarországon kívül lehet valahogy fizetni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ugyanúgy, mint Magyarországon. Kérdés a típusa
2023. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A betéti kártyák mindegyikével:

[link]

2023. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm nektek a gyors választ! OTP Bank Visa debit kártya. Csak Forint van rajta.

Még nem használtam külföldön. Akkor minden rendben lesz?

2023. jan. 31. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát a Visa alapesetben hitelkartya, nálunk-Hollandia- a legtöbb helyen nem fogadják el
2023. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, de nehogy ott derüljön ki! Ha egy OTP bankban megmutatom, ott gondolom meg tudják mondani, hogy használható-e külföldön, nem? Vagy hogy tudnám legegyszerűbben kideríteni?
2023. jan. 31. 16:29
 6/10 anonim ***** válasza:

A Visa Classic dombornyomott betéti kártya egy elektronikus érintőkártya, amit meglévő vagy új bankszámlájához is igényelhet.


A kártyával kényelmesen és díjmentesen vásárolhat belföldön és külföldön. Továbbá bankkártyájával igénybe vehető szolgáltatás a készpénzfelvétel belföldön (ATM, bankfiók, posta) és készpénzfelvétel külföldön (ATM, bankfiók). Kedvezményprogramunkkal partnereinknél történő vásárlásai után pénzvisszatérítést is kaphat.

2023. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6!


Ez eddig ok, de szemelyes tapasztalatom az, hogy a Visa kártyát itt nem minden üzlet fogadja el. Mondjuk készpénzt nyilván lehet vele felvenni az automatakbol

2023. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Telefonon OTP Bank appod ha van, ott a bankkártya menüpontban, ahol a limitet is állíthatod, be lehet állítani, hogy csak belföldön használod-e, vagy külföldön is. Mi jártunk úgy, hogy elfelejtettük átállítani, aztán nem engedett fizetni külföldön.
2023. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem és ott az van bejelölve, hogy "nincs korlátozás, bárhol használható".
2023. jan. 31. 17:34
 10/10 anonim válasza:
Én ha jól emlékszem Csehorszàgban és Romániában simán fizettem vele a boltban. Annyi hogy ugye nekem az applikációban átzsámolta az árfolyammal.
2023. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!