Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más is kap díjkorrekciós...

Más is kap díjkorrekciós üzeneteket az OTP Banktól?

Figyelt kérdés
Napok óta jönnek értesítések, 14-19 forintos jóváírásokról, 2022. évi SMS díjkorrekció címen.
2023. jan. 23. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem 100 forintot visszakaptam. 👍
2023. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hm, az SMS-díj az nem több?..... Jól kiszúrnak veled!
2023. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem

Bár én a cibnél vagyok és “ingyen” van az sms (vagyis a számlavezetési díj tartalmazza)

2023. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Benne van a számlavezetési díjban. Egy fix havi díj függetlenül hogy egy SMS jön egy hónapban van 50. Ennek ellenére az elmúlt pár napban küldött vissza pénzt az OTP. Mindegy, isten tartsa meg a jó szokását.
2023. jan. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én csomagomban mindig külön tételként vonják le az SMS-eket, de az évek alatt még sosem volt ilyen jóváhagyás, azért gyanakodtam hogy esetleg valami rendszerhiba vagy valaki tesztelget.
2023. jan. 24. 12:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!