Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kell valamit tennem ha lejár...

Kell valamit tennem ha lejár a bankkártyám?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lejár a bankkártyám, postán küldik vagy nekem kell bemennem érte?

2023. jan. 18. 12:53
 1/7 Pekka ***** válasza:
100%
Postán küldik, csak aktiválnod kell majd, ennyi.
2023. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia! Én pont ma jártam így nekem postán autómatikusan jött bár én Takarékszövetkezetes vagyok de úgy tudom máshol is így küldik.Anyukámhoz jött mert amikor az elsőt csináltattam még ott laktam.

Ha vásárolsz vagy pénzt veszel fel azzal aktiválod a kártyád nincs más teendőd.Nekem az sms szolgáltatással volt gondom én tegnap fizettem vele,aktiválódott de nem jött sms mint eddig.Na ezért kellett bemennem,h.ehhez a kártyához is kérem továbbra is.

2023. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Banktól is függ, de általában postán kiküldik.
2023. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy elég jellegtelen borítékban küldik; egyszerű levélként. Vannak, akik kidobják a borítékot, mert kéretlen reklámnak gondolják.

Nem tudom, más banknál hogy van, de ahol én vagyok, a netbankban olvasható értesítés az új kártya készítésről. Alapból a banknál bejelentett címre küldik, de a netbankban kérhető fiókban történő átvétel is, külön díjért.

2023. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak, akik kidobják a borítékot, mert kéretlen reklámnak gondolják."

Ahhoz azért nagyon nagy baromnak kell lenni.

2023. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, viszont most látom hogy az appban már mutatja hogy már aktiválhatom, de még nem kaptam meg a kártyát...
2023. jan. 18. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Ne izgulj, meg fog az jönni... A feleségemnek mikor muszáj volt új kártyát csináltatni, akkor az app-ban már 3 nap után látszott a kártya, de fizikailag csak egy hónap múlva tudta átvenni (az ígért 2 hét helyett).
2023. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!