Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kártyával fizettem PayPal-on...

Kártyával fizettem PayPal-on keresztül, visszatérítést fogok kapni, de lejárt a kártyám azóta. Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudom, hogy lesz-e szükségem visszatérítésre. Egy könyvet rendeltem elő még 2021. októberében a bookdepository-ról. Akkor azt írták, hogy ‘22. jan. a megjelenés, majd ‘21. decemberében ‘23. jan-ra változott. Jelenleg sincs róla semmi hír, de néhány oldal már ‘27. jún. 29.-et vagy mennyit ír, ami annyira random, hogy nem hiszek neki.

Még várnék vele pár hónapot, hátha megjelenik, attól félek, hogy lemondom és másnap megjelenik :D Nem egy nagy összeg, csak mióta kifizettem kedvezmény hiánya meg árfolyam miatt dupla annyi lenne, ha újrarendelném.


De nem tudom, hogy egyáltalán megkapnám-e a visszatérítést, mert új kártyát kaptam pár hónapja. PayPal-on keresztül fizettem, de nem egyenlegről, hanem a kártyáról, így a visszatérítések is a kártyára szoktak érkezni, nem az egyenlegre. Össze fogja tudni kötni a rendszer a lejárt kártyámat a számlámmal, vagy a visszatérítés “eltűnne a semmiben”? Vagy mi van ilyenkor? :D


2023. jan. 16. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszamegy a számládra a pénz
2023. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
A paypalnak megadod az új kártya számát és kész.
2023. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kártyára nem tudják visszatéríteni, akkor a Paypal egyenlegedre megy.
2023. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Letiltott kártya alapján is kaphatsz vissza pénzt. Plö amikor megreklamálsz egy bankkártyával kapcsolatos visszaélést.
2023. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!