Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » "Hibás kártya" szép kártya...

"Hibás kártya" szép kártya esetében mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ledöbbenve tapasztaltam ma, mikor a mekiben szerettem volna fizetni, hogy a terminál azt írta ki: "hibás kártya". Amióta megkaptam a szép kártyámat, az irattartóban tárolom, hibátlan állapotú, pénz is van rajta. Mi lehet a baja?

2023. jan. 10. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most van átállás a zsebek összeolvadása miatt, ezért tegnap is akadozott a rendszer, lehet ezért van.
2023. jan. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azóta lett valami megoldás?Pont így jártam én is
2023. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, az okozta a problémát, hogy túl lassan húztam le a kártyát... Ha egy gyors, harározott mozdulattal húzom le, akkor elfogadja. Fogalmam sincs mitől van.
2023. júl. 12. 12:34
 4/6 anonim válasza:
Oksi, megpróbálom majd megint.Köszönöm:)
2023. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs mit, remélem működni fog :)
2023. júl. 12. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem, az volt a baj, hogy a telefon tokjában tároltam, először csak akadozott, majd nem működött. Ki kellett cserélni a kártyát. Állítólag a mágnes közelsége nem tesz jót neki.

Munkatársam szintén így járt.

2023. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!