Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem megfelelő kártya esetében...

Nem megfelelő kártya esetében mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bankban olyan kártyát kértem, ami internetes vásárláshoz használható. Viszont az interneten azt olvastam, hogy dombornyomottnak kell lennie, az enyém pedig nem az. Valaki azt mondja, hogy nem szükséges, hogy dombornyomott legyen.. Ha most kikell cserélni a kártyát, akkor a kért kártyám helyett kérhetek egy megfelelőt vagy azt ugyan úgy kikell fizetnem? A kártya díjját is újra kikell fizetni? Teljesen felesleges amit kaptam, mivel nem tudom használni.

(Az OTP banknál kértem, mastercard junior kártyát.)



2016. ápr. 8. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

'Viszont az interneten azt olvastam, hogy dombornyomottnak 'kell lennie, az enyém pedig nem az.'


Nem kell dombonyomottnak lennie, eleg ha ugy viselkedik mintha az lenne. Mondjuk ahhoz kepest, hogy meg a legalapvetobb tajekoztatot sem olvastad el, szerintem nem is art, ha nem tudsz neten fizetni vele...


[link]


Jeeeee, mit talaltam?

2016. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!