Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges az MKB Szépkártyát...

Lehetséges az MKB Szépkártyát lecserélni OTP-re?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Igényelsz egy kártyát és jelzed a munkáltatónak, hogy ezentúl oda kéred a cafeteriat.
2023. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet tudni, hogy miért szeretnéd lecserélni?


Csak azért kérdezem, mert az OTP SZÉP-kártya ügyfélkapu felület nekem szinte soha nem működik. Már többször tettem panaszt, de valójában nem oldották meg, ezért éppen azon gondolkodom, hogy átmegyek egy másik szolgáltatóhoz.

2023. jan. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Három szolgáltató van. Az MKB-t nem ismerem, de a K&H Szép kártya online felülete olyan, mint amit egy 12 éves kölyök dobott össze két nap alatt PHP-ben ezelőtt 20 évvel.

Az OTP-nek legalább kezelhető online rendszere van.

2023. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretném kecserélni mert egy kis sarki boltban csak az OTP Szépkártyát fogadják el.
2023. jan. 5. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor választási lehetőséged ezek szerint nincs.
2023. jan. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!