Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP sms értesítés online...

OTP sms értesítés online lemondása lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha az OTP sms-t küldene minden egyes tranzakcióról, mert teljesen fölöslegesen von le nem kevés pénzeket...

Ezt valahogy az applikációban vagy valahol online le lehet mondani/tiltani? Ha igen hogy? Vagy egyszerűbb bemenni a bankba és személyesen elintézni?



2022. dec. 30. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Belehet állítani applikációba, hogy ne küldje, de hiába állítod be, továbbra is küldeni fogja, csak úgy tudod lemondani, ha bemész az otp-be és mondod nekik, hogy nem tartasz rá igényt.
2022. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani applikációban egy limitet, hogy csak bizonyos összeg felett küldjön. Nekem az működött.
2022. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beállítottam mégis küldi.....
2022. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt hol tudom beállítani?

Én nem nagyon találtam..

Mert azért megpróbálnám, hátha..

Ha nem akkor meg marad a személyes lemondás..

2022. dec. 30. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
otp app - megnyitod - belépsz - "továbbiak" (3 vonal) - beállítások - értesítések - sms szolgáltatás.
2022. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig már eljutottam, de onnan átirányít az internet bankba, ahol nem találok lehetőséget az sms szolgáltatás beállítására... :(
2022. dec. 30. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt a régi netbankba tudod csak. Valami OTP direkt vagy mi. A régi felület.
2023. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!