Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit tilthatnak ? Egyáltal...

Mennyit tilthatnak ? Egyáltalán tilthatnak ennyiből?

Figyelt kérdés

Van egy 4 órás állásom,kb nettó 80.000ft kapok majd készhez!!

Azt mondták valami 144.000ft fölöttubrészt tithatják korlátlanul??

Igaz ez?

Remélen nem!

El vagyok keseredve 3 gyereket nevelem egyedül a férjem elhagyott minket!!

Erre való tekintettel sem tilthatnak kevesebbet??

Köszönöm a válaszokat


2022. dec. 7. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem
2022. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Miert szultel 3 pujat ilyen jovedelemmel?
2022. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
#2 Azért, mert eddig tart az értelmi színvonala. A Hülyék Paradicsoma fikcióból dokumentumfilmmé fog válni...
2022. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindet tilthatják. A férjedet is megtalálják ha kezes/adóstárs volt.


Persze nem fogják az egészet tiltani, mert ha éhenhalsz, akkor a fennmaradó tartozást nem tudod törleszteni.

2022. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ennyi suttyó paraszt választ már rég kaptam!!

Idióták arra nem gondoltok hogy szar gelyzetbe kerül valaki?

Mint irtam!!

Bunkók vagytok mind és szégyenljétek magatokat de nagyon !!

2022. dec. 7. 15:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is tudom mire számítottam ezen a fos oldalon!!
2022. dec. 7. 15:21
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

“Idióták arra nem gondoltok hogy szar gelyzetbe kerül valaki?“


De. Mi azért nem vállalunk gyereket - a perspektívánk nem a tenyészkölcsönök (csok/babaváró) felvételéig terjednek, hanem pontos számításokat tartalmaznak egy gyerek anyagi biztonságban történő felnevelésének költségeiről, valamint a következő évtizedekre vonatkozó vagyoni-jövedelmi helyzetünk előrejelzéséről különböző forgatókönyvek mellett. És még így is meglehetősen magas a kockázat.


Akinek nem kimagasló a jövedelme és nem rendelkezik számottevő megtakarításokkal csakis az ilyen gondos előretekintés híján juthat olyan következtetésre, hogy három gyerek felnevelése vállalható. Aztán ők vannak megsértődve mikor a bambaságukkal szembesíti őket egyrészt a valóság, másrészt az általuk suttyó parasztnak minősített, de szimplán csak gondolkodni képes egyének.

2022. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

#7: Köszönöm! Végre kimondta valaki! Azt kéne felfogni az embereknek, hogy gyerket vállalni nem kötelező és hogy anyagilag megterhelő dolog, amit nem mindenki engedhet meg magának.

De amíg a kúrmány csak az elletéshez asszisztál (babaváró, CSOK), de a tisztességes felneveléshez (tanárok fizetése, iskolák állapota) nem, addig itt nincs mit tenni.

2022. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy tartozásra a jövedelmed 33%-át vonhatják, ha több tartozásod van, akkor 50%-ot. Ha van bankszámlád, akkor inkasszózhatják és csak kb. 28000ft-ot kötelesek kiadni a bankfiókban.

A helyedben próbálnék megegyezni a végrehajtóval. És keresned kellene egy 8 órás állást, ami jobban fizet.

2022. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Apucit meg elő kell keríteni, mert gyerektartást meg ilyenkor akár feleségtartás is játszik...
2022. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!