Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettem még az FHB Banknál...

Huskym22 kérdése:

Felvettem még az FHB Banknál hitelt, ami időközben beolvadt a TakarékBankba. De onnan átmentem egy másik bankhoz. Melyik banktól vagy egyáltalán kitől tudom megkérdezni, hogy mennyi hitelem van még hátra?

Figyelt kérdés
hitel bank mennyi van még hátra

2022. júl. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Takarékbankban is megmaradt a hitel miatt a számlád? Vagy a hitelt átvitted a mostani bankodba? (Ha egyáltalán van ilyenre lehetőség..)
2022. júl. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben leírtakat én így értelmezem:


Az FHB-nál vettél fel hitelt, az FHB viszont beolvadt a Takarékbank Zrt-be. A beolvadás az tény. Meg, hogy ott vettél fel, ahogy látom az is.


Átmentél egy másik bankhoz?

Mármint hitelkiváltással, másik banknál van most már a hiteled?


Ha igen, akkor a régi bankkal megszűnt a hitelszerződés, az új bank visszafizette azt neki és az új bank adósa vagy amelyikhez átmentél.

Tőlük tudod megkérdezni.


Ha a Takarékbank Zrt még a hitelező, csak esetleg folyószámlád van már másik banknál, akkor természetesen a Takarékbank Zrt-től tudod megkérdezni.

2022. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minden évben küldenek a hitelről egyenlegközlőt levélben.
2022. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kiküldtèk 2021 évvégén a levelet de nincs meg :( és azota vonják a folyószamlámról.


Nem hitel kiváltás volt.


Folyószámlát is es a hitelt is az új bankba vittem.


Koszonom az eddigi valaszokat :)

2022. júl. 8. 12:34
 5/6 A kérdező kommentje:

A hitelmonatorium alatt nem fizettem a hitelt.de ahogy lejart a monatorium azota fizetem rendesen havonta.


Arra sem emlekszek hogy melyik bank kuldte ki 2021 evvegen a hitel egyenleget. Az osszegre plane nem emlekszem.

2022. júl. 8. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor egy új hitelt vettél fel és ezt végtörlesztetted.
2022. júl. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!