Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valahogy hozzáfértek az...

Valahogy hozzáfértek az Unibet fiókomhoz. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Elruletteztek rajta 145e forintot.

Nekem erre a pénzre most kifejezetten szükségem lett volna.

(Tartozást kellene megadnom.)

Mit tudok ilyenkor tenni?

Kihez lehet ilyenkor fordulni?

Rendőrség nyílván ilyenkor nemsokat tud tenni az ügy érdekében.



2022. nov. 27. 20:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

Huhh ez az átcsorgatós ember nem 100-as az biztos. Értem miért gondolja úgy, hogy átcsorgott, de nem értem miért nem érti, hogy nem csorog át... Az ilyeneken keresik szénné magukat ezek a weboldalak.


Kérdező az esetek 99,99%-ban ellopják valahogyan a jelszavadat és azzal lépnek be. Valahol olyan helyen adtad meg ahol le tudták nyúlni.

Tudod még egy OTP szintű bank is azt mondja, hogy ha nem vigyáztál a bankkártyád adataira meg a netbankos belépési adataidra és valaki lenyúlja a pénzedet, akkor úgy jártál, nem adják vissza.

2022. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Megprobalom megegyezer aztan elengedem.


Van ket szamlad egy oldalon, legyen az a william hill. Az egyik szamla anyad neven van a masik a tieden. A wh olyakor olyakor szokott elo kaszinos bonuszt adni, en tobbszor kaptam 5eurot. Van melle 20x wagering tehat 100euro tetrakasi kovetelmeny. Hogy konnyebb megforgatni a bonuszt, ha 5eurobol kell 100eurot tetet generalni, vagy fogod a ket bonuszt, ket kulonbozo eszközről belepsz ugyanarra live a roulettre(a legjobb a baccarat lenne amugy, ott nincs 0) es az egyiken a pirosra a masikon a feketere teszed az 5eurod. (Ha nem jon nulla) akkor lesz 10eurod valamelyik oldalon. Kockazat nelkul at lett csorgatva a penz, kvazi ossze lett vonva. Igy az egyik szamlan van 10eurod amibol konnyebb 100euro tetet tenni mielott buknal.

Ez a lenyege a kockazat nelkuli atcsorgatasnak. Vagy hivjatok barmi ek.

2022. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt sosem fogod megérteni, mert épp csak a lényeget nem vagy hajlandó figyelembe venni: ha csak egy számlával játszol, az eredmény UGYANAZ, mert nem függ a másik számlától sem a nyeremény nagysága, sem a valószínűsége.


Mellesleg anno én is utaztam az ilyen bónuszokra, de eszem ágában se lett volna rulettre tenni, hanem kinéztem ilyen 1,03-as odds-al rendelkező sportfogadásokat és szépen meg is forgattam alacsony kockázattal a bónuszt, majd kikértem.

2022. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!