Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valahogy hozzáfértek az...

Valahogy hozzáfértek az Unibet fiókomhoz. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Elruletteztek rajta 145e forintot.

Nekem erre a pénzre most kifejezetten szükségem lett volna.

(Tartozást kellene megadnom.)

Mit tudok ilyenkor tenni?

Kihez lehet ilyenkor fordulni?

Rendőrség nyílván ilyenkor nemsokat tud tenni az ügy érdekében.



2022. nov. 27. 20:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Probald meg ertelmezni amit leirtam.


Az egyik szamlan 100000bol teszek a pirosra, a masikon a feketete. Igy az egyiken biztosan nyerek 200kt a masikon bukok. ( Ha nem jon a 0. De ennek kiküszöbölésére tenni kell arra is es igy lesz egy kis veszteseg)


Ha azon a szamlan vesztek amelyik nem az enyem es azon nyerek amelyik az enyem akkor kvazi atcsorgattad a penzt. Ha esetleg rossz oldal veszit akkor addig kell csinalni amig a jo oldal nem nyer.

Persze van benne kockazat de igy at lehet csorgatni kockazat nelkul a penzt.

2022. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11 Ez úgy hülyeség, ahogy van. Ha a saját számláján játszik, a másik számlától teljesen függetlenül ugyanannyi az esélye nyerni. Semmiféle "átcsorgatás" nem történik. Max pókerben lehetne átcsorgatni a tétekkel, hogy az idegen számláról folyamatosan emeli a tétet, aztán szándékosan veszít.


Ennyi erővel akkor Tippmixen is én teszek az egyik csapatra, te meg a másikra és ha én nyerek, akkor átcsorgattam a pénzt tőled hozzám...

2022. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Ennek akkor van ertelme ha az egyik szamla nem hasznalhato kifizetesre. Akkor arrol ugy bukjuk el a penzt egy keteselyes fogadassal(akar roulette) hogy az az oldal veszitsen amelyiken nem lehet kifizetni


Es vannak olyan elo roulette termek ahol lehet jatszani ket accrol egyszerre. A lenyeg hogy ugyanahhoz az elo roulette tablahoz kell beulni mindkettorol. Ha az egyiken pirost a másikon feketet es 0t teszek az egyik oldal biztosan nyer. Kockazat nelkul.


Hidd el, csinaltam ilyet mar.


Talan williamhillen adtak 5eurot live kaszinora. Ket szamlam volt, egy saját egy tesomnak. A gepen beultem sajatrol, tabletrol tesom szamlajara. Ugyanarra a roulette asztalhoz. Az egyiken tettem a pirosat 5tel, a masikon 4,70et a feketere es 0,30at a 0ra. Ha piros lett a sajat szamom nyert 10eurot, ha fekete 9,40et tesomen, ha 0 10,80at a tesomen. Erted? Az egyik oldal biztos veszit, a masikon lesz kb 10euro. Attoltam az egyikrol a masikra.

2022. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Az "áttoltam" az továbbra is csak egy illúzió. Mert az egyik számlán vesztettél, a másikon nyertél, az eredő pedig nulla, azaz nem lettél semmivel sem gazdagabb.

De ha az egyik számla a tiéd, a másik meg egy idegen, amiről nem tudsz kifizetést kérni magadnak, akkor hiába játszol ilyet, nem fogod tudni megszerezni az idegen számláról a pénzt, csak max el tudod azt játszani róla.

2022. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%

Fogd mar fel hogy az attolasnak nem az az ertelme hogy profitot realizalj. Hanem hogy az egyik szamlarol kockazat nelkul!!!! attedd a masik szamlara az ossze penzt.


Nyilvan ennek nincs ertelme HA mindket szamla mukodokepes es ki lehet rola fizetni. De ha van egy szamlad 3millioval mondjuk, amit nem tudsz verifikalni mert kamu adatok vannak rajta, akkor mit csinalsz.? Hagyod a francba? Vagy szep lassan atcsorgatod egy olyan szamlara ami mar kifizeto kepes..?

2022. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Oké, akkor elmagyarázom szépen lassan, még egyszer.

Tegyük fel, van két számla. Mindkettőn van 1 millió, de az egyikről nem tudod kikérni a pénzt. Nevezzük "A" számlának az egyiket és "B" számlának a másikat, amiről nem tudod kikérni a pénzt.

A stratégia, hogy "A" számlán mindig a pirosra teszel, "B" számlán pedig mindig a feketére. Tegyük fel az egyszerűség kedvéért, hogy nincs nulla. Akkor ugye 50-50% az esély a nyerésre. Tegyük fel, hogy mindig 250 ezret teszel fel és lejátszol 4 kört. Tegyük fel, hogy 4-ből 3-szor a piros nyer, így "A" számlán lesz 1,5 millió, míg "B" számlán lesz 500 ezer. Értem, hogy azt hiszed, "áttetted" a másik számlára azt a fél milliót, de most gondold át: mi van, ha ugyanebben a helyzetben "B" számla nem létezik, hanem csak "A" számlával teszel fel mindig 250 ezret? A végeremény ugyanaz, "A" számlán másfél millió lesz.

A rulettnél ugyanis a nyereményt nem befolyásolja az, hogy hánya játszanak. Ergo a "B" számláról elvesztetted a pénzt, "A" számlán meg nyertél, de a kettő egymástól teljesen független.

2022. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, és tegyem hozzá: mi van akkor, ha 4-ből 4-szer a fekete jön ki és "A" számláról elfogy a pénz? Akkor hiába van "B" számlán 2 millió, már nem jön be a "kockázat nélküli átcsorgatás", mert "A" számlán nem tudsz mit megtenni tétnek.
2022. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azert "atteve" mert nincs benne kockazat. Valamelyik oldal nyer igy a penz kvazi vandorol ide oda. Probalj meg elvonatkoztatni.


Mas jellegu kockazat az valoban az hogy nyerhet a rossz oldal es akkor ott gyulik a penz. De megfelelo penz menedzsmenttel csokkentheto az esely.


Ennek a modszernek alapbol NINCS ertelme KIVEVE ha olyan szamlan van penzed ahonnan kivenni nem tudod. Ha van 1milliod egy szamlan amin nem kerheted ki valamilyen okbol akkor veszni hagyod?


Ez a modszer a pokeres atbukas finomabb valtozata. Mert az olyan atjatszas amit korabban valaki emlitett(talan te),hogy emeles call, emeles dobas arra figyelnek es tiltanak erte. Szoftver figyeli a chip dumpingot es siman lebuksz. En buktam le es nem fizettek ki. Preflop allin menni meg ugyanolyan riziko mert nyerhet a rossz oldal.

2022. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ennek a módszernek akkor sincs értelme, ha ott van 1 milliód egy számlán, amit nem kérhetsz ki. Úgy látom nem érted, hogy a két számla teljesen független egymástól, ahogy a nyereményt sem befolyásolja a játékosok száma.
2022. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Más megközelítés: mindketten veszünk egy-egy sorsjegyet ugyanabban a trafikban. Te nyersz a sorsjeggyel, én nem. Akkor elnyerted tőlem a pénzt? Nem, te a Szerencsejáték Zrt-től nyertél. Akkor is ugyanúgy nyertes lett volna a te sorsjegyed, ha én nem veszek magamnak sorsjegyet.
2022. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!