Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezért nem büntetnek meg?...

Ezért nem büntetnek meg? Szabályos vagy nem?

Figyelt kérdés
Anyummal egy bankszámlám ban egy helyre megy a pénzunk. Nekem nincs társtulajdoni johgom benne egyeduli kártya és shamla birtokos anyukám. Mindhg anyumnak leveszem a pénzét oda adom neki azonban én kártyával fizetek amin anyukám neve van. Ezért nembuntetnek meg?
2022. nov. 10. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
A pénzfelvételből nem lehet gond, de én nem fizetnék más kártyájával boltban. Ha nem is büntetnének meg, nekem kínos lenne, ha megtagadnák a tranzakciót visszaélésre hivatkozva és vitatkoznom kéne emiatt. No meg a többi vásárló kb. azt hinné mögöttem, hogy lopott bankkártyával próbáltam ügyeskedni. Én ilyen helyzetet nem akarnék.
2022. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Viszont anyádat megbüntethetik, mert a banki szabályzatok szerint tilos bárkinek megadni a kártya adatait, illetve kölcsönadni a kártyát
2022. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

#2-nek igaza van!


Bármilyen gixer történik, anyád semmiféle kártérítést nem kap a banktól, mert másnak odaadta a kártyáját.

2022. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy büntetnek. Én is használom családtagok kártyáját, ők is az enyémet már több tíz éve. Soha nem volt semmi baj belőle.
2022. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Közvetlen családtag, és az édesanyád.


Nem büntetnek!

2022. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kettesnek igaza van!

Az, hogy valaki 200 éve így használja meg az egész család és nem volt gond az EGY DOLOG de NEM SZABÁLYOS!


Piros lámpánál se szabad áthajtani se kocsival , se gyalogosan mégis megteszik sokan, volt belőle büntetés? Sokaknak nem.

Üdv a bankból.

2022. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondd el nekem, hogy miért nem te készpénzezel, és az anyukád kártyázik?
2022. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
7: itt a GYK-n vannak furcsa történetek, én már meg sem próbálom megérteni... :)
2022. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

19:51 kor mit keresel a bankba?


17:00, 18:00-kor bezár az összes!

Elaludtál az asztal alatt, vagy késik az órád?

2022. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kérjetek társkártyát és nem lesz semmi gond. Mindketten kelletek ehhez a bankfiókban. Fiamnak is van a számlámhoz, így sokkal kényelmesebb.
2022. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!