Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem ment át az utalás, mi...

Nem ment át az utalás, mi történhetett?

Figyelt kérdés

Tegnap este az OTP bankból utaltam OTP számlára és nem kapta meg az illető a pénzt, de nekem meg levonták és sikeresnek írta ki. De akinek küldtem az nem kapta meg. Nem csalónak küldtem, mert a termékeket mindig megkaptam amiket vettem. A számlaszám és a név is jó, nem tudom mi történt.

Lehet az ünnep miatt nem megy? Vagy van ötletetek?



2022. nov. 1. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Bizony, az ünnepnapok miatt.
2022. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert holnap kezdi meg az utalást a bank szerintem az ünnep miatt.
2022. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Két lakossági számla között történt az utalás? Internetbankon keresztül utaltál?
2022. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Miután 24/7 azonnali átutalás van már jó ideje, ráadásul ez bankon belüli utalás volt, az ünnepnap nem indokolja. Valószínűleg nem mond igazat a másik fél.
2022. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De miért ne mondana igazat? Volt hogy 30 ezret utaltam és minden ok volt. Most 8 ezer Ft-ról van szó, akkor miért vágna át?
2022. nov. 1. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Lehet utalni azonnal es a regi rendszer szerint is. Valószínűleg nem valasztottad ki az azonnalit igy holnap kapja meg.
2022. nov. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Azt tőle kellene megkérdezni, de lehet csak benézte. Ma reggel sem látja?


#6 Azt írja a kérdező sikeres volt a tranzakció a visszajelzés szerint, mely alapján teljesült.

2022. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugy ertette hogy a pénzt levonta a szamlajarol. Amit sima utalasnal( ami nem azonnali) is levonnak(pontosabban zaroljak) amig el nem konyvelik

Egy kevesbe hozzaerto siman azt hiszi hogy ez egy sikeres tranzakcio.

2022. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!