Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyával tudok úgy...

Bankkártyával tudok úgy fizetni hogy közben a telefontokban van ?

Figyelt kérdés

Nem szeretném mindig elő venni a kártyát fizetéskor igy a telefon hátlapján szokott lenni. Rajta egy vékony átlátszó szilikon tok van.

Így még biztonságosabb is mivel nem látszanak az adataim.


A tok zavarná a kártya működését vagy igy is működne és el fogadja a boltba a pénztárnál a gép ?


Valamint a telefon vezeték nélkül tölthető. Gondolom van benne igy valami mágnes vagy nem értek hozzá. Ettől nem lenne baja a kártyának ?



2022. okt. 24. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem mobillal fizetsz? Google/apple pay?
2022. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kártyának nem lesz baja ha a tokban tartod, viszont én boltban dolgozom és ha nem veszed ki onnan is elfogadja, de nem mindig! Van olyan terminál ami csak akkor fogja elfogadni ha kiveszed
2022. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Működnie kell, de minek kínlódsz a kártyával, ahelyett, hogy magával a mobillal fizetnél NFC-n keresztül?
2022. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1 és #3: Nem minden érintős bankkártya állítható be NFC-s fizetéshez. Az enyém sem (OTP-s, idén nyáron kaptam), mert amikor megpróbálom felvenni a Google Payben, akkor ez a hibaüzenetet kapom:


"Ez a kártya nem állítható be az érintkezésmentes fizetéshez

Bankja nem támogatja az óra használatával végzett, érintéssel való fizetést az Ön kártyája esetén. További információért forduljon a bankjához, vagy adjon hozzá másik kártyát."


Most a kérdező adott egy ötletet, én is ki fogom próbálni ezt a tokba rakós megoldást. :)

2022. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha iphoneod van bármilyen kártyád is van tudsz fizetni apple pay-el :)
2022. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: Hát órával lehet, hogy nem, de telefonnal megy az OTP kártya. Ja, és ha OTP kártya akkor miért nem Simple-t használsz?
2022. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: De ezt a telefonom írta ki. Nincs is okosórám. Mert a Simple-lel lehet érintéssel fizetni a boltban? Kérlek, írd le, hogy hogyan.
2022. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Simple-be bemégy, bankkártyáknál felviszed és ott van a gomb, amivel be lehet állítani érintésmentes használatra. Évek óta így fizetek. Google Pay-t nem is használtam soha.
2022. okt. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, OTP kártyái van hogy csak simple-el működnek.
2022. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma kipróbáltam és működik.

Köszönöm a válaszokat.

2022. okt. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!