Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok valahol kissebb hitelt...

Tudok valahol kissebb hitelt felvenni ha diákmunkában dolgozom?

Figyelt kérdés
Diákmunkásként dolgozom és így a fizetésem a diákszövetkezettől kapom nem a cégtől ahol dolgozom. És még középiskolába járok nem egyetemre. Van esély így hogy egy 100000Ftos vagy az alatti kölcsönt felvegyek?

2022. okt. 19. 22:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Ezt én sem értem, hogy gimisként, kiskorúként hogyhogy nem tud kérni a szülőktől egy létfontosságú szemüvegre.... Vagy nagyszülőktől, vagy keresztszülőktől, nagynéni-nagybácsi, mittomén...
2022. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyilván valami baromságra kell a pénz, amivel nem állhat a család elé
2022. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vagy adtak neki szemüvegre, ő meg már elköltötte valami baromságra...
2022. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12: azt írta, hogy szemüvegre kell....
2022. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: nem! Azt írta, hogy a szemüvegre megvan a pénze, de ha megveszi, akkor nem marad másra, pedig "vannak még kiadásai"
2022. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De még mindig nem értem, hogy egy kiskorú nem otthon kajál, lakik, stb.???
2022. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

16: de otthon nem cigizik, nincs pia, nem vesznek neki gamer egeret, vagy egy újabb márkás baseball sapkát, nem kap jobb telefont a mostani helyett...


Tehát van 100 ezre, amit el kell költenie, és kell egy szemüveg, meg a baromásgok. Ő szeretné úgy megúszni, hogy szemüveg is legyen, meg hülyeségekre is jusson.

2022. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzak mindent,

1. Nem a szemüvegre kellett a pénz, azt már megvettem.

2. A szüleim fizetik a szemüveget csak most nem volt pénzük ezért nekem kellett megvenni. Leghamarabb jövőhónap közepén kapom vissza azt a pénzt.

3. Én jóban vagyok a szüleimme.

4. Nem baromságra költök.

5. 10es Igen már meg vagyok 18

2022. okt. 22. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!