Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az baj lehet-e szerintetek,ha...

Az baj lehet-e szerintetek,ha nagymamám nevén van a Bic kód,IBAN szám.Swift kód?

Figyelt kérdés

Családi "egészségügyi" problémák miatt kérdezem...


Apukám nagyon beteg :(


És neki szeretnék segíteni/gyűjteni Facebook-os ismerőseim köréből.



#nagymama #SWIFT kód #IBAN szám #BIC kód #Édesapám súlyos beteg #Facebbok,ismerősök,gyűjtés
2022. okt. 18. 09:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha annyira rosszul van hogy egyedül nem tud jonni menni akkor haza se kell hozni hanem kezeljek bent. Ha meg hazaengedik akkor egyedül is be tud menni majd haza ha vege a kemonak es jobban van. Azert penzt tarhalni hogy kisergessetek rohej.

Sajnalom apadat, egyutterzek, de ha mindenki penzt keregetne akinek a rokona, ismerose rakos akkor mindenki penze adomanykent elmenne.

Konkretan mire gyujtotok? Milyen koltsegekre? Buszjegyre? Benzinre? Fájdalomcsillapítóra?

Ti miert nem tudjatok megoldani sajat penzbol? Miert egybol az jon szoba hogy keregetunk?

2022. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Te mivel vagy leszazalekolva?
2022. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Súlyos-paranoid+katatón skizifrénia
2022. okt. 18. 15:25
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Bar nem vagyok skizofren, azt gyogyszerrel eleg jol lehet kezelni, nem ertem miert vagy ezert munkakeptelen. Nyilvan nem vegezhetsz igy mindent, de pl miért ne lehetnel igy vagyonor pl. A skizofreniad miben akadalyozna hogy orkodj egy cegnel nappal es vagy ejjel?


Maris nem 30000ft rokkantnyugdijat kapnal es nem kene pénzt keregetni.

2022. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14. Figyelj,ez egy nagyon súlyos,és alattomos betegség,gyógyszerekkel hála Istennek "elvagyok",de így is nagyon gyakran leszek ideges+rámtörnek a rohamok,amik valamikor órákon át tartanak,éppen ezért,mert ilyenkor nagyon azt sem tudom,hogy mi történik,hasonlít az epilepsziára,de attól is durvább.


Semmilyen végzettségem nincs,csak érettségi,a mai világban sajnos ez "kevés",se munkatapasztalat,semmi...


Amikor még nem volt ilyen durva a betegségem,akkor bolti eladónak tanultam,szerettem is,1 évem lett volna hátra,de sajnos a betegség győzött...:(


Szóval tömören ennyi,ha jól rémlik kerek 70%-os rokkantnyugdíjas vagyok...

2022. okt. 18. 15:53
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez csak kifogas. Jó az az ingyenpenz, dolgozni nem kell erte. Inkabb elsz/eltek nincstelenul es masoktol tarhaltok.. rohej.


Tenyleg sajnalom az edesapad, gyogyulast kivanok neki, de ideje lenne a kifogasokat kerulni es dolgoznod. Az en cegemnel ahol dolgozok 2muszakban orkodnek, kepesites nelkul,orankent egyszer kell korbejarni a ceget es csipogni. Ennyi a munka. Na nehogy már ezt te ne tudd megcsinalni. A tobbi kifogas.

2022. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem láttál még igazán ilyen betegséget,hogy mi is ez,nem "KIFOGÁS",HIDD EL ÉN NEM VAGYOK HAZUDÓS FAJTA,AZT IS ELHIHETED,HOGY SZERETTEM VOLNA ELVÉGEZNI A SZAKMÁT,DE NEM MENT...1 ÉV LETT VOLNA HÁTRA...MOST JÖN A DURVA RÉSZE,AMIKOR VALAKI IDEGILEG FELHÚZ,AKÁRMIVEL,PL AZ ÍRÁSODDAL,AKKOR AZTÁN BIZONY BEVADULOK,NEM IS KICSIT...


Szóval állítsd le légyszíves magadat,míg szépen beszélek.


Fejezed be,a butaságod,mikor azt sem tudod,hogy milyen ez a betegség...


Több embernek kell lefognia,mert olyan erő van bennem...Nem is olyan régen,10.én lettem rosszul 4-en vagy 5-en fogtak le,és ez nem hazugság...


Tessék,hogy ne kelljen kutakodnod,legalább bennem van becsület...


[link]


Remélem nem fogsz ide írkálni többet.


Kezd nagyon elegem lenni...


Drogot soha életemben nem fogyasztottam,és nem is fogok.


A te érdekedben mondom,hogy szállj le rólam,ne zaklass.


Köszönöm.

2022. okt. 18. 17:33
 18/20 A kérdező kommentje:

18. Képzeld szedem.

Tanulj meg helyesen írni,alapvető dolog..

Nem tudom,hogy ki vagy,de te ebben éled ki magadat?

Vagy ez számodra "örömet" okoz?

Szépen kértelek valamire,ott találod fentebb,de csak "kötöszködésre vagy méltó",hidd el,okosabb vagyok mint te...

2022. okt. 18. 22:05
 19/20 anonim ***** válasza:
18: Aki okosabb, nem áll le egy ismeretlennel vitatkozni a semmin, mert nem számít a véleménye és nem tudja felhúzni. Bár nem a 16-os hozzászóló vagyok, szerintem is gáz a hozzáállásod, mind a munkához, mind más emberekhez. Olyan, mintha apukád ürügyként használnád.
2022. okt. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Attol nem leszel okosabb mint en hogy ekezetekkel irsz.. nyomorek.

Elsokodo vagy az egesz csaladoddal egyutt, kifogaskent hasznaljatok a betegsegeket, hogy ne kellejen dolgozni.

Tudod mit? Akkor eljetek 30000ftos rokkantnyugdijbol meg keregessetek.

Ajanlottam egy opciot, egy olyan munkat ahol kb senkivel nem kell kontaktba kerulnod, csak ulni kell es felugyelni.

Ehelyett itt picsogsz. Menjel akkor a fbra es tarhalj.

2022. okt. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!