Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K@H hozamlánc befektetés+életb...

K@H hozamlánc befektetés+életbiztositás?

Figyelt kérdés
Másnak is eléggé veszteséges lett? Mit választottál helyette?
2022. okt. 16. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Unit-linked biztosítást nem szabad kötni. El kell döntened, hogy befektetni szeretnél, vagy életbiztosításra van szükséged. Ezek a termékek arra mennek ki, hogy levonjanak jó sok számlavezetési és állománydíjat, ilyen-olyan kezelési költséget. A biztosító pedig arra megy, hogy sok ember nem tudja fizetni a díjakat, így a befizetéseit profitként be tudják nyelni.

Nyiss egy értékpapírszámlát és vásárolj részvényeket, állampapírokat.

2022. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem is veszteseges lett,most torom a fejem,hogy ha kivasarolm,bukok rajta..
2022. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krwkco ***** válasza:

Nem az a jó kérdés, hogy a kivásárolásnál lesz-e veszteséged. Mert lesz, az biztos.

Azt kell kiszámolni, hogy mikor lesz nagyobb a veszteséged: Ha most megszünteted és más befektetésbe rakod a pénzed vagy ha tovább fizeted?

2022. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tovabb fizetni, ez egyszeri befizeteses volt. 2011 korul vettem. 330 e volt, most millio korul van. Anno adojovairas jart erte.
2022. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 krwkco ***** válasza:

"Nem kell tovabb fizetni, ez egyszeri befizeteses volt. 2011 korul vettem. 330 e volt, most millio korul van."

És ez jelent bármi, érdemi különbséget azzal kapcsolatban, amit a 3-asban javasoltam?

2022. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"vagy ha tovább fizeted?"

Erre reagaltam,de mindegy is...

2022. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!