Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért 15-én utalnak mindíg...

Miért 15-én utalnak mindíg diákhitelt?

Figyelt kérdés
Nem az lenne a lényege nagy általánosságban, hogy a hallgatók/diákok a havi lakbért/számlákat/stb ki tudják fizetni, vagy tudják a dolgaikat intézni? Ez így elég kellemetlen, hogy hónap közepéig kell várni és nem is igazán látom értelmét. Minden hónapban várom már az utalást, mint a messiást, pont azért, mert nagyon szükség van rá. Vagy csak nekem ennyire rossz ez így?

2022. okt. 15. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy havi rendszerességgel kapod mint a bért, csak más napon, szóval egy egyhónapos intervallumban ugyanannyi pénzed lesz. Ha a következő utalás előtt már elfogy, akkor se jönnél ki belőle ha 1.-én utalnák, csak akkor a hó vége lenne probléma, mint a dolgozó embereknek. Így a diákok legalább elcsúsznak, ők költekeznek hó végén és hó elején nem, amikor a dolgozó már megkapja a fizetését és ő költekezik.
2022. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!