Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeptemberben utalnak szabadfe...

Szeptemberben utalnak szabadfelhasználású DiákHitelt?

Figyelt kérdés
Ezt ígérték tavasszal, én már aktív vagyok a FIR-ben is! :)
2021. aug. 30. 07:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Októberben szoktak 2 havit elsőre.
2021. aug. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tavasszal jött erről levél! 😉☺
2021. aug. 30. 08:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha az egyetem visszaigazolja a hallgatói státuszod időben, akkor utalnak. De ehhez az egyetem közreműködése is kell, ha nem jeleznek időben, akkor marad a szokásos októberben 2 havi.
2021. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem ugy van hogy pont azert FIR-bol kerik le az adatokat, hogy ne kelljen az egyetemre varni???
2021. szept. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 az egyetem igazolja vissza a FIR-t is! :)
2021. szept. 1. 08:19
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, ugy ertettem, hogy igy gyorsabb a dolog, mert nem kell kulon mindenfele igazolni :D egyebkent en is aktiv vagyok a FIR-ben, most este valtott folyosithatora a statuszom a DH-nel.
2021. szept. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is már júniusban igényeltem, akkor mire lehet számítani?
2021. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Sziasztok? Féléves egy összegben is az október az érvényes? Olvastam egy csoportban, hogy ő augusztusban kérte az egy összegűt és hétre rá át is lett utalva.
2021. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom elképzelni, mert nyáron nincs diákhitel. Ugyanúgy ellenőrzik az őszre a jogviszonyt és majd utána utalnak egy összegben, ha visszaigazolta az egyetem a FIR felé.


Nekem is egy összegben érkezik majd, de a jogviszonyom még nem aktív a FIRben, app is adategyeztetést ír.

2021. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most váltott folyósíthatóra (vagy tegnap este)...Mennyit kell várnom most? 😭😳
2021. szept. 8. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!