Telekód hol találom?

Figyelt kérdés

sziasztok vásárolni akarok a kártyámmal de telekódot kér meg internet biztonsági kódot a biztonsági kódot azt tudom mert sms-ben kapom


de a telekód mi? új a kártya bankszámlaszám utolsó 3 számjegyét is be írtam akkor se fogadja el a kártyán található kártyaszám utolsó 3 számjegyét is be írtam akkor se jo valaki segítsen!!!


2022. okt. 10. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem az egesz szamlaszamot kell beirni mert az otpnel alabol 117 meg van adva mert ez az otp egyedi szamlaszam kezdete. Tehat csak 4.szamtol a 24.ig kell megadni.


Tehat ha ugy kezdodik a szamlaszamod hogy 11773432 - XXXXXXXX -00000000 akkor a 73432tol kezdve kell kitolteni. Az utolso 8 szam meg 0 az otpnel.

2022. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

miért nem írtad fel a szükséges adatokat, mikor a telebank szerződést megkötötted????


mert nem tudtam hogy ez a telekód létezik és maga a OTP alkalmazottja se mondta hogy internet biztonsági kódot és a telekódot írja le ha vásárolni szeretne online



Nem az egesz szamlaszamot kell beirni mert az otpnel alabol 117 meg van adva mert ez az otp egyedi szamlaszam kezdete. Tehat csak 4.szamtol a 24.ig kell megadni.



Tehat ha ugy kezdodik a szamlaszamod hogy 11773432 - XXXXXXXX -00000000 akkor a 73432tol kezdve kell kitolteni. Az utolso 8 szam meg 0 az otpnel.


igen ez segített is köszönöm de ott van még a másik probléma is a jelszó ? mi a jelszó ? pin kódom? mert azt nem fogadta el

2022. okt. 11. 12:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan.... menj már be a bankba és két perc alatt kapsz egy új belépőkódot meg jelszót...
2022. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!