Telekód hol találom?

Figyelt kérdés

sziasztok vásárolni akarok a kártyámmal de telekódot kér meg internet biztonsági kódot a biztonsági kódot azt tudom mert sms-ben kapom


de a telekód mi? új a kártya bankszámlaszám utolsó 3 számjegyét is be írtam akkor se fogadja el a kártyán található kártyaszám utolsó 3 számjegyét is be írtam akkor se jo valaki segítsen!!!


2022. okt. 10. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
belépsz a netbankba és beállítasz a kártyához egy telekódot. OTP alapból nekem se fogadta el az alapbeállítást, mivel nem volt alapból beállítva ott semmi.
2022. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
amit kaptam papírokat azon nincs felhasználó név illetve jelszó hol tudom meg nézni ezeket? hogy be tudjak lépni ?
2022. okt. 10. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor fáradj be egy OTP fiókba, és segítenek....
2022. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hivd gel oket ha nagyon fontos
2022. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

itt van a honlapon:


[link]

2022. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

amikor be akarok lépni a otp netbankba van az a lehetöség hogy számlaszámmal jelentkezzek be be irom a számlaszámom de aszt írja kevés számot írtam be!


meg van a saját azonosítómmal jelentkezzek be a papíron van egy internet azonosító szám azt be írom ott meg azt írja nem kezdődhet a azonosító számmal

egyszerűen nem tudok be lépni a nettbankba a papírokat mindent át néztem nem találtam semmi jelszó felhasználó név se semmit se


nem értem minek ez a telekód baromság! régen rá mentél vásárlás és ennyi is volt istenem istenem

2022. okt. 10. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:
6: téged véd a telekód, hogy ne tudjanak visszaélni a bankszámláddal, ha pl. elveszted a kártyádat...
2022. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig az azonosító egy 7jegyű szám... Legalábbis vállalkozásnál.
2022. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ép ez az se hogy se akar össze jönni oké hogy bent a bankba megoldanák de hát nekem ma kellett volna ez a dolog ideg görcsöm van már komolyan!!
2022. okt. 10. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:
9: miért nem írtad fel a szükséges adatokat, mikor a telebank szerződést megkötötted????
2022. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!