Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP kártya kieérkezés késés?

OTP kártya kieérkezés késés?

Figyelt kérdés

hétfőn kaptam a banktól sms-t hogy lejáró kártya miatt elérkező csere miatt "betéti kártyáját a mai napon postára adtuk az Ön által megadott postázási címre"

na és ma csütörtök van és még mindig nem kaptam semmit. a legutóbbi alkalommal is házhoz küldték, de arra nem emlékszem hogy volt-e ilyen "késés". ha holnap sem jön, hétfőn érdeklődjek a banknál hogy akkor most mi van?


2022. okt. 6. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A MAKICSP, azaz a Magyar Királyi CsigaPosta majd jővőhéten kiviszi...
2022. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos hogy nem azt OTP volt. Mert ilyen sms tartalmú üzeneteket nem küld az OTP. Több bank kártyám is járt már le, és helyette automatikusan küldték az új bank kártyát. De sms-est soha nem küldtek.
2022. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát pedig biztos hogy az volt, mert arra a számra jött ahonnan a belépési azonosítót is küldik, illetve az utalási tranzakciók
2022. okt. 6. 15:40
 4/6 A kérdező kommentje:
*számról
2022. okt. 6. 15:41
 5/6 A kérdező kommentje:
nem jött meg ma sem :( szerintem olyan nincs még a leglassabb postai cselekvésnél sem hogy valamit feladnak hétfőn és pénteken sem érkezik meg... mit variálhattak rajta már megint nem hiszem el emberek, előző kártya gond nélkül landolt a postaládában, ezzel meg képesek szarakodni
2022. okt. 8. 00:22
 6/6 A kérdező kommentje:
ma kaptam meg, az állítólagos postára adástól számított 11. napon
2022. okt. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!