Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel pluszt befektetni?

Diákhitel pluszt befektetni?

Figyelt kérdés

Felvettem a diákhitel pluszt,befektetni tervezek kisebb részletekbe(kripto,stock tőzsde) emellett átváltanám az egészet vmelyik külföldi valutára (dollár,euro,frank) vagy mindegyikbe egy kisebb részt.

Kicsit várnék míg le megy a forinthoz képest és utána.

Bukta lenne egy idő után vagy csak szerintem lehetne ebből jól kiszállni?

Állampapíron is gondolkodtam csak túl kicsi a hozam.


2022. okt. 1. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos jobban jársz így, mint én anno. Én nem befektettem, hanem elmentem a váci utcába és megvettem minden ruhát ami megtetszett. :D
2022. okt. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most azt várod hogy valaki megmondja neked biztosra, hogy mennyi lesz a meg nem nevezett kriptód, részvényed vagy valutád forintban kifejezett értéke ismeretlen idő múlva? De felesleges is konkretizálni, mert akkor is csak tippelgetni lehetne. Választhatsz, hogy vállalod a bukás lehetőségét a magasabb lehetséges hozamért cserébe, vagy megelégszel az alacsony de biztos hozammal.Én hitelből történő befektetés esetén az utóbbit választanám
2022. okt. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rá vagytok izgulva erre az ingyen hitelre. Mennyi most a kamat? 10% körül. Az 50e Ft. Egy Levi's farmer ára. Hát akkor hajrá...
2022. okt. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hitelt nem szabad befektetésre használni, mert duplán eladósodhatsz!
2022. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3Kamatmentes a hitel.

#4 Mitől adósodsz el duplán?

Ha esetleg el is bukod a pénzt,attól függetlenül egyszer kell vissza fizetni.

Ebben az esetben pedig a havi 8 ezer forint nem hiszem hogy 5 éves távlatban bármikor probléma lenne.

2022. okt. 1. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
A 30-as években amikor összeomlott a tőzsde, sokaknak volt részvényportfolioja, amit hitelekből finanszíroztak meg. Nos az eszközállományuk elértéktelenedett, azonban a tetemes kötelezettségállományuk fennmaradt - azaz az élet császáraiból örök csórókká váltak egy csapásra. Ekkor kapóra jött nekik hogy a felhőkarcolókból fejest lehet ugrani az árfolyamokat utánozva.
2022. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!