Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudnék hitelt felvenni...

Hol tudnék hitelt felvenni ilyen kis összegre és csak 2 hónapra?

Figyelt kérdés

Szeretnék 200 ezret felvenni, amit 2 hónap alatt le is akarok tudni és visszafizetni. Sajnos most kell, nem ér rá 2 hónapot a dolog.


Mindent átnéztem, minden ajánlatot:

otp személyi kölcsön, erste személyi kölcsön, raiffaisen személyi kölcsön, takarékbank, cib, cetelem, cofidis, de még a providentet is. Mindenhol 500 ezer a minimum és 12-24 minimum futamidő, kivéve provident: ott 6 hónap, de oda alapból nem mennék a híre miatt.


Az OTP-nél igényeltem személyesen folyószámla hitelt és én rendben is voltam, de mivel a cégnek ( ahol dolgozom) nincs meg az első lezárt pénzügyi ève, így nem kaptam emiatt hitelt. 2021. Novemberében indult a cég. Tehát ez sem működött.


Hol tudnék 200 ezret kapni, 2-3 hónapos maximum futamidővel?



Köszönöm, ha tud valaki segíteni.


2022. szept. 25. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10:


elolvastam most a weboldalukon, de kicsit zavaros, hogy mi is ez.

2022. szept. 25. 20:28
 13/18 A kérdező kommentje:

11: providenten már voltam.

Eddig az egyik koràbbi válaszoló Cofidis-es linkje áll a legközelebb ahhoz, amire szükségem lenne, bár a leírtak alapján az is tulajdonképpen egy folyószàmla hitel ( Megújuló hitel a neve náluk), amit a cég miatt nem

kaptam meg az OTp-nèl. ( Nincs meg az 1 évük még)

2022. szept. 25. 20:30
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

Én azt nem értem, hogy ha 2 hónap alatt vissza tudnád fizetni, akkor hogy a pékben nincs ennyi tartalékod? Potom 200 ezer forint?

Ennyit anyámtól is tudnék kölcsön kérni bármikor. Nálad ez nem játszik, hogy családtól kérsz?

Tipikusan ebben a helyzetben játszik még a záloghitel, ha van aranyad, amit zaciba tudsz csapni.

2022. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
anyukámtól már kértem 250 ezret, amit már vissza is adtam neki. Tartalék meg nyilván nincs, mert miből. 200 + rezsi az albérlet, vannak egyèb számlàk is, a havi jó minőségű étkezés 150 ezer, plusz szépsègápolási szerek ( alap dolgok, alap smink) Tartalèk ezek után nem tudom, miből lenne. A 200 at ugy tudom visszaadni 2 hónapon belül, hogy 2 hónapig csak fele annyit fordítok étkezèsre, ami nem gond, kibírható a 2 hónap. Ezért fontos a rövid futamidő, hogy minél hamarabb visszaadjam és minél hamarabb visszatérhessek a teljes élethez. Köszönöm az eddigi ötleteket!
2022. szept. 25. 23:14
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy őszintén, mennyit keresel? 200+rezsi az baromi drága albérlet! 150nm-es kétszintes házat bérelsz, vagy mi? Kaja is hogy 150? Ketten a feleségemmel kijövünk ennyiből és abba belefér néhány éttermezés is.
2022. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Otp 500k, 200kig 12havonta egyszer ingyenesen elotorlesztheto. Tehat amikor levonja a bank az elso torlesztot bemész es 200kt elotorlesztesz. Azt kered majd hogy a futamido csokkenjen. Mas megoldas nem igen van.


Vagy torlesztgeted kozben gyujtesz es amikor meg van az egesz vegtorleszted(koltseggel)

2022. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Raadasul az otp 30perc alatt folyósít. 1hete vettem fel 500kt, ott mondta a csaj az elotorlesztest mert 300jt akartam felvenni de 500k a minimum.
2022. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!