Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1millió ft-ot miben érdemes...

1millió ft-ot miben érdemes tartani?

Figyelt kérdés

Rövidebb és hosszabb távra is érdekelnének a vélemények.

Köszönöm.



2022. szept. 22. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én otps vagyok! Annyim van elrakva takarékszámlára de most már annyim se lesz mert hozzá kell nyúlnom! Egyébként ez kb 5-6 havi megélhetés ha nincs munkád szóval nem nagy összeg manapság főleg ilyen árak mellett! Talán jogsit érdemes megcsinálni ha még nincs vagy esetleg tanfolyamokat elvégezni! Nyelvvizsgát csinálni!vagy meghagyod számlán tartaléknak nehéz időkre!
2022. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állampapír rövid- vagy hosszútávra is.
2022. szept. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kódolómajom tanfolyam vagy Ethereum.
2022. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretném elkölteni. Állampapírra vagy hasonló megtakarítási formára gondoltam.


Állampapírból melyiket érdemes most?

1-2 éve a MÁP+-ot ajánlották. Most van ennél jobb?

2022. szept. 23. 06:19
 5/6 anonim ***** válasza:

PMÁP 4 éves vagy Disgkontkincstárjegy.

Bankban nem tartanám semmiképp, ott csak inflálódik, semmit nem kamatozik szinte. Csak olyanba szabad tenni, ami ha nem is követi az inflációt, valamennyire kamatozik.

2022. szept. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rövidtávon (5 év) állampapír, hosszútávon indexkövető ETF (20 év).
2022. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!