Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbank-os utalást vissza...

Netbank-os utalást vissza lehet vonni valahogy ?

Figyelt kérdés

Sikeres tranzakció után, van esély a pénz vissza vonására?


Eladtam egy telefont úgy hogy Ausztriából utalnak, mondtak hogy van egy két nap különbség, de 5 napja nem jön a pénz, a telefon persze már nincs nálam.


Most át vertek vagy csak hosszabb idő amíg meg jön a pénz?


Értéknap 20. volt, azóta se jött semmi


2022. szept. 22. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Külföldről hosszabb idő, de 5 nap alatt már meg kellett volna érkezzen. Átvertek! Addig nem szabad küldeni amíg nem kapod meg a pénzt!
2022. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De akkor vissza lehet vonni ?


Az első nap az vasárnap volt, reménykedjek meg a holnapba hogy meg jön a pénz vagy inkább ne ?

2022. szept. 22. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet visszavonni, photoshopolt képernyőképet kaptál.
2022. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Atvertek. Igen vissza lehet vonni foleg a hetvegi utalasokat mivel azokra hetfon kerulne sor.
2022. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Monitor lett lefotozva és latszódnak a pixelek szóval nem hinnem hogy szerkesztett.


De akkor ez elég szomorú hír ha vissza lehet vonni, nem értek hozza teljesen nem tudom most már mit gondoljak, mindent is hallottam

2022. szept. 22. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnal, semmit, tanulopenz
2022. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy megnyomod az f12-ot es htmlbe atutod a szamokat. Nem raketatudomany azert atirni barmit
2022. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Át lehet írni a képernyőn bármit, simán csinálok neked a bankszámládra 10 millió Forintot. Persze valójában nem lesz annyid, csak azt fogja mutatni a képernyő. Aztán lefotózom neked, te meg hidd el hogy gazdag vagy.
2022. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem ezt az átírós dolgot elengedve, akkor vissza lehet vonni vagy sem ?
2022. szept. 22. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a bankot. De 5 nap után már szinte esélytelen.

A tranzakció után vagy aznap még lehetséges, amennyiben nem ment át a másik félnek.

Szerintem ezt engedd el.

2022. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!