Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró hitelnél van olyan...

Babaváró hitelnél van olyan kritérium hogy 60 napunk van bejelenteni a második babát?

Figyelt kérdés

Volt munkatársam ma mesélte hogy a második babájukat most akarták bejelenteni és visszadobta a bank a dolgot mivel kicsúsztak a 60 napból így olyan mint ha meg sem született volna a második baba.

Mi is éltünk a babaváró hitel lehetőségével és soha sehol nem hallottunk ilyenről, nem olvastunk róla de most se találunk semmit a neten ezzel kapcsolatban.

Kérlek segítsetek.



2022. szept. 12. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De hogy lehettek ilyen felelőtlenek? Abszurd...
2022. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mi lett veletek? Én mikor még terhes voltam, írtam a bankos csajnak, majd ő nem válaszolt. Közben megszületett, kicsúsztunk így a 60 napból, buktuk akkor?
2023. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12


Több mint 60 napja szültél? Akkor igen, kicsúsztál.

Nem értem ezt a sok embert, ez benne volt a feltételekben, de nekünk a bankban, felvételkor is felhívták rá a figyelmünket, bár mondtuk, hogy igen, tudunk róla.

A férjemnek, amint a baba leigazolásához szükséges dokumentumok megérkeztek, első dolga volt a bankba menni velük, hogy ezt elintézze.

2023. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
12. Szuper, gratulálok.
2023. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

FIGYELEM!!!!


Be van adva egy kormányrendelet módosítási javaslat, amiven a Babavárónál a 60 napos határidőt ki fogják terjeszteni 180 napra és a hatálybalépést követően visszamenőleges érvényű lesz.


figyeld a híreket, közlönyöket.

2023. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jelentem, elfogadták és a harmadik babánkat is. ;) Puszi <3
2023. márc. 29. 14:27
 17/17 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!! :)
2023. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!