Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csak én nem tudok belépni az...

Csak én nem tudok belépni az ÉSZLA webes felületére?

Figyelt kérdés

Március óta van értékpapírszámlám a KBC-nél és egyetlen hónapban sem tudtam belépni még az ÉSZLA webes felületére. Végigpróbáltam az összes felhasználói azonosítót (számlaszámot), nem csak a TBSZ-est, hátha...semmi. Nyilván minden hónapban az aktuálisan frissen küldött jelszóval próbáltam.

Próbáltam hó elején, közepén, végén, mert a hibajelentés landing page-en van egy ilyen pont, hogyha nem sikerül bejelentkezni, akkor a jelszó még/már nem érvényes, de ez sem oldotta meg.

Az MNB szerint létezik ÉSZLA mobil app is, QR kódos bejelentkezéssel, de az App Store-ban nincs ilyen...de még hasonló sem.

Hol rontom el a dolgokat vajon?



2022. szept. 6. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ÉSZLA belépés egy szerencsejáték. Vagy sikerül belépni, vagy nem. A kivonat kiküldésekor még nem mindig működik az adott havi jelszó, ha pedig később próbálod, lejár. Ettől függetlenül nekem is volt olyan, hogy egyáltalán nem tudtam belépni. Hívd fel a KBC-t és kérdezz rá.

Az applikáció még biztosan nem készült el. Én is megtaláltam azt a februári PDF-et, amiben az app-ot említik, de a tövény, amire nyilatkoznak, augusztus 1-én lépett életbe.

2022. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remek, akkor ez is olyan frankón van elkészítve, mint a webkincstár/mobilkincstár, ami hol beenged, hol nem... :D Tipikus állami fejlesztés.
2022. szept. 7. 01:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!