Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hiteltípus lenne a...

Milyen hiteltípus lenne a legcélszerűbb?

Figyelt kérdés

Tanulmány miatt szükségem lenne egy laptopra. Nem túl drága, de egybeni kifizetésre elég nagy érvágás lenne-ennyire nem szereznem "lenullázni" magam. A helyzet az, hogy amiket néztem hiteleket mindenhol minimum 1 év alatt lehet törleszteni, de az túl sok idő szeretném hamar letudni, pl négy hónap alatt. Van bejelentett stabil munkahelyem, de ha nem muszáj nem kérnék munkáltatói igazolást(nem azért mert nem adnának, csak nem szeretném, hogy faggassanak, hogy fél év munkaviszony után mire kell/miért akarok hitelt felvenni). Néztem a diákhitel pluszt, de ott 1 év után kezdődik csak a hitel rendezés, az meg sok idő és mint írtam le akarom tudni hamar. Csak nem mindegy, hogy egybe fizetek ki 200k-t vagy tegyük fel 4 hónap alatt 50k-t.


Szerintetek mi lenne a legjobb opció?



2022. szept. 5. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Felveszed a diákhitel plusz, magadnak törleszted mondjuk egy ÁKnál nyitott számlára, állampapírba befekteted, egy év múlva kiveszed, a diákhitelt meg egyben kifizeted. Még egy kis zsebpénzt is keresel vele, hiszen az ápnek lesz kis hozama, a diákhitelnek meg nincs kamata.
2022. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%
A diákhitel pluszt bármikor lehet ingyen előtörleszteni, én is ezt tettem a nyáron.
2022. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
De jobb ha sietsz mert csak szeptember 30-ig lehet igényelni.
2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!