Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri kriptoba berakni a...

Megéri kriptoba berakni a diákhitelt?

Figyelt kérdés
Szerintem ha stablecoinba rakom be már sokat nem veszthetek, emelett tradelni vmennyit.

2022. aug. 21. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Erdemes. Barki barmit mond, persze csak bitcoinba. Havonta fix osszegre veszel, hosszu tavon tetvezve. Igy normaizalod a hullamvolgyeket, es boven romma vered mas befektetesi alapok/kotvenyek hozamait. Minimum 2 ciklusba erdemes gondolkodni, ami 8 ev bitcoinba.


Nem gyorsan kell meggazdagodni hanem nagyon

2022. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11Eth merge után terveznék venni, szerintem lejjebb fog menni,nyílván nem lehet tudni mi lesz de nagyobb dolgok után ez szokott lenni.
2022. aug. 22. 02:26
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél akkor, ha ekkora barom vagy. Igaz, hogy az összes értelmes magyar profi kriptós is azt mondja, hogy hitelből nem játszunk ilyennel. Korábban azt is leírták, hogy a BTC-n már mennyit buktál volna idén, ha januárba veszel, és ki tudja azt a szintet mikor éri el utoljára, lehet két hónap, lehet két év. Eleve a diákhitel egy korlátolt összeg, amit havonta kapsz részletekben. Mennyit szeretnél? Megigényleg a legmagasabb összeget ami van? Ennél még amúgy ha mindenáron befektetni akarsz, még a 3 hónapos diszkont kincstárjegy is értelmesebb, vagy az egy éves a MÁK-nál. Ott legalább tudod mire számíthatsz, és bármikor eladhatod minimális veszteséggel a lejárata előtt is. Ezt se hitelből javaslom, csak kriptózásnál ez is értelmesebb, ha már mindenáron hitelből akarod, mert nincs saját pénzed ezek szerint, amit betehetnél, csak akkor nem tudom miből szeretnél addig megélni.
2022. aug. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!